Кардіак хірург І. Emets: «До тиску було 120/70, пити на порожньому шлунку 2 години до... й

До недавнього часу, високий кров'яний тиск занурився мене постійно. Однак, коли кардіолог зробив огляд, я дуже дивився мої зміни. І для усунення перепадів тиску допомогли 4 столові ложки однієї Зареєструватисяй Час показав, що лікування природними засобами є ефективним, ефективним і нетоксичним методом. Саме тому більше і більше людей звертаються до альтернативної медицини.

р.



Суміш імбиру, лимона і часнику Родина цього рецепта - Німеччина. Еліксир складається з трьох потужних інгредієнтів: лимон, часник і імбир. Кожен з них вже дуже корисний, але при поєднанні в одну ліки вони можуть працювати чудеса.

Часник добре відомий своїми антибактеріальними, антисептичними та антивірусними властивостями. Склад часнику включає в себе широкий спектр мікроелементів: натрію, калію, кальцію, цинку, фосфору, міді, які позитивно впливають на судини. Крім того, часник багатий вітаміном С, B6, марганець і клітковина.





Корінь Ginger добре відомий як джерело антиоксидантів. Також дуже корисний людям, які страждають від проблем з травленням. Імбир вважається дивовижною рослиною з антидеотними властивостями. А діюча речовина імбира, включена в неї, є ефективним засобом у профілактиці та лікуванні раку кишечника.





Нарешті, лимон - це магазин вітаміну С. Плід має лужні властивості, які регулюють рівень кислотності в організмі. Крім того, цитрусові плоди благотворно впливають на загальний стан організму, підвищуючи імунітет і покращують обмінні процеси.





Суміш на основі часнику, лимону і імбиру, кип'ятять водою - стане відмінним і ефективним засобом в боротьбі з блокування і крапель тиску.

Настоянка від високої тиску Інгредієнти
  • 4 лимони з шкіркою
  • 4 голови часнику
  • 2 ст.л. тертого імбиру
  • 2 столи води


Підготовка
  1. Вимити лимони і імбир ретельно.
    р.

    ДепозитФотогалерея


    ДепозитФотогалерея
  2. Наріжте лимони разом з шкіркою і залиште настоятися трохи.


    ДепозитФотогалерея
  3. Потім очистіть часник і імбир.
    726550 р.

    ДепозитФотогалерея
  4. Імбир, часник і шматочки лимонної суміші в блендері до однорідної маси.


    ДепозитФотогалерея
  5. Залити суміш в каструлю, залити воду і довести до кипіння, постійно помішуючи.


    ДепозитФотогалерея
  6. Прохолодіть, потім процідіть рідину.
  7. Залийте еліксир в скляні банки і зберігайте його в холодильнику.


7333839, Україна



Пити 1 склянку на порожньому шлунку 2 години до ранку. Пити його протягом трьох тижнів. Ви можете додати мед на напій за смаком! Після цього зніміть тиждень і знову починайте лікування.



ДепозитФотогалерея

Цей еліксир допоможе очистити артерії в найкоротші терміни, регулювати і стабілізувати артеріальний тиск, зміцнити імунітет і поліпшити загальний стан здоров'я.

Поділіться цим чудовим рецептом з друзями. Подбайте про здоров’я і не зашкодуйте!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное