Коли краса дійсно економить вас?

У цьому випадку краса дійсно економить, без сумніву! "Секретні кольори" Це назва серії лаків, спеціально розроблених чотирма студентами з Північної Кароліни. Спеціальний склад засобу допоможе будь-якій дівчині та жінці уникнути рум’ян та інших страшних інцидентів! Ось як...





Атакери та інші спаржети часто використовують безсмачні та без запаху речовини, щоб евтанізувати або імовірізувати жертву. Виявлення сумнівних речовин неможливе, як це! Скільки сумних випадків відомі ... Вирощування злочинної статистики змусили хлопчиків взяти справу. Вони придумали лак, який змінює колір, коли він знаходиться в несприятливому середовищі!





Думаю про це: Я покладаю свої нігті і будьте впевнені, що я не буду пити коктейль з щедрою дозою проносів! Адже досить просто занурити ніготь, пофарбувати цим лаком, в напій з хрусткими добавками, і він змінить колір ... Якщо напій не проходить перевірку безпеки, ви можете виїхати і зателефонувати до міліції. Про нас





Дивитися! Цей лак буде особливо корисним для молодих дівчат. Паранти, які стурбовані безпекою юної дочки, можуть придбати і дати її.





Ось короткий відео про новий винахід! Молоді вчені, які подбають про жінок по всьому світу.

про:blank

Чому жінки фарбують нігті? На нас прийшли традиції з древнього Китаю і підкорили жіночі серця, падають за красу. Але виходить, що лак нігтів також може мати практичні програми!

212962



Закладні кольори будуть доступні найближчим часом! Це перший невеликий крок, щоб перемогти жахи сучасного світу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное