Що не знаєте про газову плиту дилігентних будинків і їх друзів

У нас є жінки, які ми любимо! Наприклад, МатусяОдин з них – однокласник сина. Ця життєрадісна бізнесмена худа, якби вона ніколи не дала народження, і її діти відмінно піднялися. Жінки йоги, щотижня вдається піти в храм і часто йде в інше місто, щоб показати модні дизайнери.

Чоловік допомагає їй в усьому. І так як вони живуть в передмісті, чоловік бере дітей до школи щодня, накриваючи 20 км. Він прикрашає дружину і дітей, і це помітно навіть людині, яка вперше бачить сім'ю!

Я зацікавив людей, які краще мені. Я дивлю, як вони роблять це. Як можна бути великою матір'ю, господинею і в той же час жінка, яка не забуває піклуватися про себе і виглядає чудово? Одного разу, ми говорили на матір Данила, і вона сказала, що вона могла успішно працювати. Зберегти Це допомагає ... газова плита.

12532.



ДепозитФотогалерея

Є цікава теорія чотирьох опіків. Чотири конфорки На звичайній газовій плиті символізують роботу, сім'ю, здоров'я (спорт), хобі. Теоретія говорить, що для досягнення максимального успіху в різних сферах життя, потрібно «вимкнути» один пальник, або краще – два одночасно!





ДепозитФотогалерея

«Я думаю, що це неправильно. Після того, як спорт не займає стільки часу, як робота, допомагаючи зберегти здоров'я міцною, і фігура худа! Включаючи будь-яку фізичну активність від повсякденного життя, ви не зможете заощадити час, а Ваше здоров’я буде зруйновано. Ми можемо зробити все!

За 1 тиждень 168 годин. 60 займає роботу, і це не важливо, якщо ви працюєте в офісі або ви є домогосподарка. До сну потрібно близько 56 годин. Тільки 3 години на тиждень загальної кількості часу можна витратити на спорт, 2 години на душу, на екскурсії в кінотеатр і театр. На обід і вечерю, прогулянки з дітьми, спільне дозвілля з чоловіком!

631268



ДепозитФотогалерея

Не варто забувати, що пальники регулюються! У них немає 2 позицій - вимикатися / вимкнути, але багато різних режимів опалення. Розумна жінка знає, коли додати вогонь, щоб зробити блюдо добре обсмаженим, і коли зменшити світло, зробити найсвіжіші і найменші.





ДепозитФотогалерея

І якщо один пальник на великий вогонь зараз, вогонь на іншому три можна зменшити. І не всі страви вимагають багато пожежі. Згадка, Що робити Протягом дня завжди думають про пальника! Ви будете жити в повному обсязі без втрати.

Як отримати роботуПодаруйте своїм чоловікам, дітям та близьким? Вам просто потрібно, щоб зробити все, і це буде виглядати максимально органічно! Допоможеться простий, воістинський принцип чотирьох опіків. Збір врожаю в нашій крові! Ми можемо жити в нашому житті, якщо ми готуємо спеціальну страву.





ДепозитФотогалерея

Якщо ця порада є доречною, поділитися своїми друзями! Я кохав його, я зізнаюся. Вже багато часу і нічого не втратили! Як виглядає невеликий крок до щасливого життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное