Чому досвідчені антикварні дилери щасливі знайти старий автомобіль

Моя бабуся друга була дуже бідною, але вона успадкувала це. Близько двадцяти років в мансарді, ніхто не підозрював його значення. Але завдяки звичайному старій швейній машині, друг усвідомив свою мрію і пішов до Парижа!

Сучасне покоління навряд чи може здогадати, що всередині цього вінтажного дерев'яного грудей. Він говорить про старших людей про багато.





Так, це було в цих випадках колись продано і зберігалося. швейна машинаВиготовлений Подільським механічним заводом. Я думаю, що тридцять років тому, там майже кожна сім'я.





У мене була така машина в моєму будинку теж, і я пам'ятаю, як довго я міг захопити візерунки, з якими металевий корпус був витончено розписаний. Вони говорять, що на кожній моделі ці зображення повністю відрізняються.





Тепер швейні машини виглядають дуже різними і більше, як шматок пластику, ніж робота мистецтва, яка є життєстійкість.





Історія подола лідируючі вироби відомого заводу «Сінгер». Художній стиль модерна, властивий тому часу, впливаючи навіть найпростіші речі, і виробники намагалися прикрасити предмети в самий незвичайний спосіб.





Ісаак Сінгер, перший виробник цього виду продукції, приймав поліпшення швейних машин через боргу, висить над ним, і всього за 11 днів з'явилися перші Сінгери. У 1851 році продукція цієї американської компанії вже відома у всьому світі. Компанія Soon Singer стала одним з найбільших виробників швейних машин.

5458286



На початку ХХ ст. ситуація змінилася. Постачання швейних машин з Америки в Росію стало економічно некомерційним, адже на нижчу ціну було багато конкурентів. Після чого керівництво компанії "Сінгер" вирішив встановити виробництво швейних машин в передмісті.





З цією метою земля була придбана в відомому місті Подольськ, а завод був побудований для порівняно мало грошей, а наявність залізничного поруч сприяла безпрецедентному успіху бізнесу. Після того, як це полегшило доставку товарів на різні частини країни!





Новий завод швидко набирає мить. Для порівняно короткого часу Сінгер з міста Подольськ став одним з найбільших в Європі. Перед початком Першої світової війни завод виготовив 600 000 швейних машин на рік! Тільки в Росії було понад 3000 фірмових магазинів компанії, крім того, машини відправили клієнтам поштою.





Підольські швейні машини здобули популярність за кордоном, про що свідчать великі поставки наших швейних агрегатів до Китаю, Японії та Персії. У 1914 р. Росія посіла другу в світі в продаж швейних машин після США, продаючи їх щорічно в кількості 63,5 млн рублів!

р.



Сінгерський офіс зробив значний мистецький внесок у архітектуру міста Санкт-Петербурга, декорування проспекту Невський. На додаток до красивого фасаду будівля вважається технічно досконалою: він вже мав ліфти і автоматичну систему для очищення дахів від снігу.





І це, як ми бачимо цю будівлю зараз. До речі, в якому знаходиться офіс ВКонтакте!





У 1918 році завод «Сінгер» був націоналізований більшовиками і до 1923 року був практично неактивний, але вже з 1923 року виробництво швейних машин «Сінгер» було відновлено з однією печерою: тепер вони виготовлялися під назвою «ПМЗ» (Подільський механічний завод).

р.



Дизайн швейної машини "Сінгер" був настільки успішним, що виробництво таких машин тривало протягом тридцяти років практично незмінно! І модні візерунки на початку XX століття стали ознакою подолу.





Не дивно, що навколо такої корисної, необхідної і добре відомою є багато легенд. За словами одного з них, в 1998 році компанія «Сінгер» оголосила про пошук автомобілів з серійним номером, починаючи з одного.

За словами ромерів, щасливий власник цієї раритет очікує винагороду в розмірі 30 тис. до мільйона доларів, тому антикваріат почав масово купувати автомобілі. Не існує офіційного підтвердження цього, але, як кажуть, немає диму без пожежі.





Це легенда, яка приваблює мисливців за дорогоцінні метали. На жаль, ранні зразки російських «Сінгерів» містяться у собі металй Останнім часом в оригінальних голках рідкісних машин є рідкісна речовина – червоний ртуті!





Перед тим як позбутися від старої речі або «записатися» в мансарді, варто задуматися. Це також може принести щастя Вашому домі. Як видно, старі швейні машини набагато більше, ніж простий інструмент.

Якщо Вас зацікавили цю історію, поділіть статтю з друзями, можливо, вони також десь поховали цей чудовий рідкісний винахід.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное