Тексти пісень, а це означає: Я ніколи не думав талії, як було б Все, що ви повинні зробити, витягти...

Літо приїжджає і зараз - це час, щоб підготуватися до пляжного сезону. Про цю техніку розповів друг шахти. Тільки одна вправа, але має приголомшливий ефект: «вісля» талії і лаціна На всього три тижні є величезні переваги здоров'я!





Плоский живіт і тонка талія Ця вправа впливає на зміцнення м'язів живота зсередини. Навіть якщо спочатку вам буде трохи складно, то після адаптації м'язів до цієї підготовки, це займе багато зусиль для виконання цієї вправи.

Рекомендації щодо реалізації
  1. Зручний і бажаний натуральний одяг.
  2. Перед тим як почати вправу, зробити простий прогрів м'язів.
  3. Вправа може бути виконана як самостійний елемент навчання, так і як доповнення до звичної процедури. ранок вправий
  4. Слідкуйте за наступними інструкціями щодо виконання!


Техніка вправ
  1. Сидіння в положенні sukhasana (прості постави) з прямим спини. Ноги в цьому положенні повинні формувати трикутник, сторони яких є стегнами і переплетені нижні ноги. Потягніть хребет, не проціджуючи його, витягніть плечі назад і відкрийте груди. Руки комфортно розміщують на стегнах і розслабляють пальцями.
  2. Виділіть і повільно відпустіть повітря від легень. Ваші м’язи потрібно відпочивати.
  3. Швидко перемістіть живіт. Спробуйте тримати дихання і не дихати. Зберігайте живіт в цьому положенні 10-15 секунд.
  4. Візьміть дихання і розслабляйте м'язи живота з повільним і повільним диханням. Потім знову після висихання, утримайте дихання і продовжуйте рухатися живіт протягом 10-15 секунд. Якщо ви відчуваєте, що ви не можете довго тримати цю позицію.
  5. Вдихають і розслабляють м'язи живота, продовжуючи дихання повільно і спокійно в темпі.
  6. Спробуйте повторити цю вправу близько 5 разів на добу.


Ця техніка є одним з кращих варіантів м'язово-будівельнийДопомагає позбутися від ганчірних виробів. Крім того, маніпуляція цих м'язів підвищує кровообіг.





Кожна вправа має протипоказання, і це не виняток. Не практикуйте його для виразкових виразок шлунка і дванадцятипалої кишки, а також на критичні дні. Будьте обережні, якщо у вас є патологія легенів, серцево-судинні захворювання та черевна грижа.

Якщо немає протипоказань, то можна сміливо приступати. Виготовлення плоского шлунку в домашніх умовах реально. Важливо правильно виконувати цю вправу і регулярно.





Я не знаю краще тренування м'язів, ніж це! Після всього, це не тільки робить вашу талії тонкою і шлунковою поверхнею, але і впливає на всю травну і ендокринну систему, зміцнює кровообіг і нервову систему, і це не повний перелік переваг цієї вправи!

Будь ласка, зв'яжіться з ними це здорове харчування. Я не маю сумнівів, що результат вразить вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное