Що робити старі піддони і мотузки

У країні потрібно не тільки копати в ліжках, але і відпочивати тіло і душу від суєти міста. Ви повинні намагатися витрачати якомога більше часу в свіжому повітрі, тому що це так добре для шкіри, розумової чіткості і здоров'я в цілому. І тут виникає логічне питання: де це зробити. На грядці або кощі не дуже комфортні, а комахи бігають над вами.





Гамак - це найкраща річ, яку ви можете подумати про дачній ділянці. Він закріпив його між деревами - і ви можете принаймні спати там, навіть якщо ви їдете на гойдалку. Для дітей це неприпустимо радість. Редакція "Сайт" Розкажіть, Як зробити гамак з піддонів і мотузок. Дуже доступний і простий спосіб.





Вам потрібно.
  • нижня
  • мотузка
  • буріння
  • пісочниця
  • пила
  • маркер
  • легкий


Прогрес роботи
  1. Підготовка необхідних матеріалів. Очищення піддону пилу і бруду.


  2. Ретельно відокремити дошки з дерев'яного каркасу. Звичайно, можна придбати і використовувати регулярні дошки. Але піддони більш доступні, вони можуть навіть бути вашим сусідом, і вони дуже прийнятні.


  3. Зробіть близько 20 дощок. Визначити ширину майбутнього гамака і підійти всі заготовки до потрібного розміру пилкою. Якщо у вас є кругла пилка, це чудово. Видаліть всі нерівності з дощок з наждачним папером.


  4. Маркуйте буровий отвір на дошці. Переконайтеся, що відстань між точками дорівнює. Від краю слід відступати 2-3 сантиметри.


  5. Тепер просвердлити отвори на виготовлених позначках. Використовуйте першу дошку як зразок для решти, так що ви не помилитеся вимірами.


  6. Тепер час для найбільш захоплюючої сцени. Поставте 2 дошки поруч один до одного і з'єднайте їх з мотузкою, як якщо шнурка, перехрестя. Зробіть один стібок на краю.


  7. За аналогією додайте ще одну дошку на боці і так далі. Затягніть всі вузли. Покладіть краї мотузки, щоб вони не стояли.


  8. Так як гамак необхідно підвішувати з дерева, після чого просвердлити ще 4 отвори на кожній останню або ручну дошку. Розтягуючи канат і висить до дерева вертикально або під бажаним кутом.


  9. Це така чудова річ. висить гамак! Дуже зручний і комфортний.


    Ви можете зробити цей вид прохолодного гойдалки.




Я просто хочу повісити на цей гамак! Доповнюється комфортними подушками або ковдрами. Поділіться чудовими ідеями використання піддонів з друзями в соціальних мережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное