Вікові жирні страхи, як вогонь! Трав'яна колекція "Tushari Jalayat" повинна п'ятити на порожньому шлунку протягом 30 хвилин.

Якщо ви завжди хочете їсти, і в основному щось солодке, цей препарат врятує вас! Відвар трави, які зараз будуть обговорюватися, можна сміливо назвати найефективнішим лосини і знижений апетит.

Трав'яний чай виводить все зайве з організму: як токсини, так і води, а також допомагає встановити травлення і пригнічує апетит. Всі компоненти натуральні, вони легко знайти в аптеці, а ціна приємна.

Напій. чай Вам потрібні курси: 2 тижні напою, 2 тижні перерви і повторення. Легкість, миттєве зменшення живота, відмінне здоров'я всього дня - ці подарунки ви отримаєте, заваривши склянку такого чаю. Давайте!





Домашній чай для схуднення інгредієнти
  • 50г дубова кора
  • 50г wreck
  • 50г глистів
  • 50г ярус
  • 50г пігема
  • 1 ст.л. окропу


Особливості композиції
  1. Дуб барк містить кальцій, який сприяє зниженню ваги і дубильних речовин, які благотворно впливають на стіни кишечника і шлунка.
  2. Крушін Має проносний ефект і допомагає видалити частинки нерозривної їжі з організму.
  3. Бітер шемале допомагає при спалюванні внутрішнього жиру, гальмує апетит, а також знищує паразитів в організмі.
  4. Френіум-лист прискорює процеси травлення і позитивно впливає на гладкі м'язи кишечника.
  5. Піськи стимулює секреторно-моторні процеси в шлунково-кишковому тракті, має сильний антимікробний і антипаразитичний ефект.


Підготовка
  1. Змішайте всі трави, розмістіть їх в скляній банці з щільно закритою кришкою. Склад сухої суміші для фірмового чаю готовий!


    ДепозитФотогалерея
  2. 1 ч.л. суміші трав залити склянкою окропу, дати заварювати протягом 10 хвилин. Зручно використовувати термо для цієї мети, але можна заварити чай як в чайнику, так і в муску.
    3250Р. 3700Р.

    ДепозитФотогалерея
  3. Пити 1 склянку чаю вранці на порожньому шлунку, поки вона все ще тепла. Чай гіркий, тому рекомендую поїсти його невеликою кількістю меду. Цей прийом позбавить від неприємних смакових відчуттів, а також позитивно впливає на травну систему.


    ДепозитФотогалерея
  4. Сніданок після півгодини цього чаю!


    ДепозитФотогалерея


Чай для схуднення і домашнього рецепта? Що відбувається? Так, аптечні чайи для схуднення мають вражаючу вартість, але це не означає, що вони працюють краще, ніж домашній чай з трав.

Змішуючи чай самостійно, можна переконатися, що він не містить шкідливих речовин до тіла. Після всього, що не кинути в цих магазинах сумішей для швидкого схуднення ...

Якщо ваше життя супроводжується постійним сонливістю і такою втомою, від якої ви хочете їсти і переїсти, цей чай допоможе! Ви побачите.





ДепозитФотогалерея

Поділіться рецептом з друзями. Я повністю поважаю цю колекцію трави. Я дуже хочу, щоб допомогти іншим краще, стати стрункими і енергійними! Життя дуже коротке, щоб жити весь час.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное