Моя рука була зморщена, як з відьми, поки я дізнався ці засоби! Тепер навіть дочка-в-одному захоплює шкіру.

Ваші ручки потребують особливого догляду! Шкіра на них дуже тонка і чутлива, тому вона швидко віддає. У зв'язку з постійним впливом негативних факторів зовнішнього середовища (мороз, вітр, перепади температур, розслаблення сонця), часте миття і контакт з побутовими хімічними речовинами, біла шкіра покривається зморшками і плямами.





Ми пропонуємо Вам три комплексні програми догляду за шкірою. Кожен з них складається з трьох етапів: попарювання, розм'якшення і зволоження. До неї. омолодження спа-процедур Я рекомендую його двічі на тиждень.

Омолодження руки Комплексний догляд
  1. Омолодження. Купання. До вашої улюбленої SPA-процедури з використанням парафіну. Для цього потрібно нагріти косметичний парафін до точки плавлення, після чого остудіть його трохи і копайте руки в неї 20-30 хвилин. Схожі парафін Вони затягують шкіру кишечника і тонують її.

    Пілінг. Вам буде потрібно 2 ст.л. л. морської солі, краплі олії чайного дерева, 2 ст.л. л. кокосова олія (можна замінити рослинним). Змішайте всі інгредієнти. Одягаємо масу на руках і починаємо масажувати, переміщаючи з зап'ясті до пальців.

    Маска. Яєчний жовток є відмінним анти-старим агентом. Візьміть яєчний жовток, оливкову олію і лимонний сік. Збийте жовток і додайте 1 ч.л. масла і кілька крапель соку до неї. Все це ретельно перемішується і наноситься на руки протягом 15 хвилин. Туман з теплою водою.





  2. Відновити. Купання. Цитрусовий вітамінний коктейль не тільки поверне шкіру до своєї колишньої еластичності, але і піднімає настрій. Вичавити сік 1 лимона, додати кілька крапель ефірної олії грейпфрута, запікати соду на кінчик ножа і щіпку ароматної кориці. Поставте руки в мікс і протримайте 5-7 хвилин.

    Пілінг. Буде потрібно апельсинову шкірку, 0,5 ст. цукру, 1 ч.л. імбиру і 2 ст. оливкової олії. Вологий щіткою або губкою в цій суміші і беремо маскування рук.

    Маска. Візьміть м'якоть 1 апельсина, 1 ч.л. кунжутної олії і щіпку червоного перцю. Промийте і нанесіть на шкіру рук, змиваємо через 5 хвилин. Закріпити ефект, змащувати руки мигдальним маслом.





  3. Видалення втоми. Купання. У теплій воді ми подаємо трохи розмарину і ментолу масло, заливаємо 1 ст. л. оливкова олія. Ми пропарюємо руки на 5 хвилин.

    Пілінг. Щоб приготувати цей простий, але ефективний скраб потрібно 2 ст. цукру. Змішайте їх 1 ст. л. соняшникова олія, дрібка соди і 1 ст.л. л. рожева вода. Стирання і масажні рухи наносять на руки.

    Маска. Руб 1 зелене яблуко, додати 2 ст. л. оливкова олія, 1 ч.л. вазалін, краплі камфорної олії. Пленти рук і залишити на 10 хвилин. Потім змиваємо теплою водою і зволожуємо вершками.

    р.





Головна Спа-догляд не тільки допоможе боротися з віковими змінами шкіри, але і навчити вас отримати справжню насолоду. Що таке імбирний скраб? Довірте мене, після цих процедур чоловіка поцілунить руки, не рахуй років!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное