Як прикрасити Великодню кошик

Дуже скоро. Великодняй З кожним роком моя родина починає готувати заздалегідь, щоб принести яскравий, весняний настрій до будинку. Як і будь-яка інша православна людина, це свято дуже близько до мене.

Атмосфера цього дня створюється не тільки тортами і прикрашеними яйцями. Вони чудово підходять для себе. Тим не менш, якщо ви поставите їх разом. свінгериВони будуть виглядати ще більш красивими і смачними. І матеріали для декору можна знайти в коробці для рукоділля, адже варіанти оформлення можуть відрізнятися!

Редакція "Сайт" У мене є 21 натхнення ідеї для вас. свінгери своїми руками за допомогою квітів. Коли я дивлюся на них, весна цвіте в душі!





  1. 3250Р. 3700Р.



  2. р.



  3. - відео















  4. р.



  5. р.



  6. 43959829



  7. р.



Ось кілька порад для створення Великодня кошика декору в домашніх умовах! Якщо ви надихнула, вони прийдуть в руки.

Вам потрібно.
  • Кошик
  • демонтаж
  • Квітка
  • бавовняна нитка
  • нитки
  • беладонна
  • універсальний
  • ПВА клей
  • свінгери






Виробництво
  1. Рука ручка
    Вам потрібна довга зріз атласної стрічки. Обгорніть її навколо ручки, але не щільно. Ви можете зробити лише кілька поворотів і залишити проміжки між ними. Якщо стрічка довга, то краю нескладно просто обв'язувати або обрізати і приклеїти в кошик самому кошику, і прикрасити монтажні місця штучними квітами.
  2. База кошика
    Залежно від того, які матеріали ви маєте, кошик може бути розроблений абсолютно різними способами. Ось варіант для тих, хто любить в'язати. П'яжемо різнокольорові вовняні нитки краю кошика і місце з'єднання нижньої і боковини. Використовуючи велику спицю з широким вушком, перетягніть стрічку між гілочками, обшиваючи краю кошика петлевим швом. З таким декором кошик буде виглядати затишно і красиво.
  3. Квіткові елементи
    Мій улюблений варіант win-win. На боковинах кошика зробіть нанесення квітів. Це можуть бути великі заводські квіти, але ви можете зробити їх з тканини. Якщо у вас є барвистий шотландський на руці, спробуйте різьблення квіткових пелюсток з нього.
  4. Декор
    Доповнення композиції з куркою іграшка з курчатами. Декор просто виконаний у вигляді кульок білих ниток або меланжу пряжі. Для цього нанесіть повітряні кулі - один більший, інший трохи менший. Змащуйте їх клеєм і загорніть їх щільно ниткою. Потім проколіть кулі і видаліть їх з папір-машею. Зачекайте, поки фундаменти висихають, а потім приклеюють їх разом. Скальлоп, очі, ноги, крила і макові зробити з кольорового паперу. Ви можете зробити курчат таким же принципом. Помістіть іграшки в кошик і поширте Великодні яйця навколо них.







Якщо ви, як мені, надихнула ці ідеї, спробуйте створити таку красу, наприклад, у вихідні дні. Не займайте довго і подаруйте дітям радість!

Не забудьте поділитися ідеями з друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное