Що робити, щоб породити орхідею і перетворити її в домашній гордість

Після того, як я подав розкішну орхідею з красивими квітами, і після того, як я хотів її відтворити. В першу чергу я думав, що це було дуже важко, бо я ніколи не зробив такого роду до. Я прочитав особливу книгу, подивився на багато статей, попросив друзів...

Якщо я не випадково записав на форум з жінкою, яка займається орхідеями протягом 13 років і знає все про них! Вона навчила мене, як відтворити ці дивовижні кімнатні рослини.





Репродукція орхідей в домашніх умовах 3 прості способи
  1. поділ куща У домашніх умовах найпростіше розмножувати орхідею просто розділяє кущ. Рослина повинна бути здоровою і мати багато проростків. Це робиться під час пересадки квітів навесні.

    Ретельно відокремити кореневища від підкладки. Коріння необхідно очистити. Вирізати їх садовими ножичками так, щоб на кожній рослині залишалися кілька псевдобултів. Всі розрізи необхідно обробити порошком деревини. Приготувати горщики з підкладкою до рослинних орхідей в них.

    Далі йде період кореня. Рослина повинна брати корінь. Для цього поливають його і обприскують листя водою щодня. Орхідея вкоріла, якщо на ній з'явилися нові пагони.





  2. кореневих процесів Орхідея догляд Потрібно бути правими, що з часом він має процеси на корені. Складно відокремити їх від материнської рослини. Коріння процесу повинні добре рости для поділу і пересадки. Вони повинні бути довжиною 3-5 см.

    З гострим об'єктом, відрізавши процес від стовбура в місці, де вони з'єднуються. Дозволяти мене сухим і посипаним вугіллям. Поставте в підкладку горщики. Для цього необхідно дренажні отвори, за допомогою яких буде проходити волога.

    Вода в якості підкладки висихає, але не допускає повну відсутність вологи. Як і будь-яка молода рослина, пересаджені орхідеї потребують запліднення, добриво з вмістом основних поживних речовин - азоту, фосфору і калію підходить. У році ви будете молодими. цвітінняй





  3. Аксесуари Для цього способу потрібно купити фляск з розсадою орхідеї. Метод простий у використанні і дає відмінний результат. Перервіть фляск, видаліть розсаду з неї і промийте проточною водою. Потім замочити в розчині перманганату протягом 5 хвилин. Потім покладіть розсаду на паперовий рушник і дайте їм сухий. Посадити розсаду в спеціальну підкладку. Для малюків адаптувати, вони потребують багато світла, вологи і температури 20 до 24 ° С.







Пересадка орхідеї легко. Пам'ятайте, що головне - правильний догляд за квітами.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное