Олександрське тісто для тістечок і що його краса

У сім'ї є традиція: напередодні яскравого свята духовка пашалй Цей рецепт прийшов з мого чудово-grandmother, і це ідеально. Випічка пишна, солодка і неймовірно смачна!





Тісто Олександрії для тортів Інгредієнти
  • 1 літр молочного сиру
  • 1 кг цукру
  • 500г вершкове масло
  • 10 яєць
  • 3 жовтки
  • 150 г свіжих дріжджів
  • 1 ч.л. солі
  • 200г парових родзинок
  • 100г кандимед
  • 15г ванільний цукор
  • 2 ст. л. коньяку
  • 2,5 кг борошна


Підготовка
  1. Зробіть заготовку з вечора. Для цього змішайте жовтки, яйця, цукор і залийте нагрітим молоком. Потім додайте пресовані дріжджі і розтоплений маслом. Перемішайте всі інгредієнти і залиште на 8-12 годин при кімнатній температурі.


  2. Затишне тепло злегка і залиште настоятися протягом 10 хвилин. Залийте проціджену коньяку в яєчну суміш разом з ванільним цукром і сіллю. Запитайте на борошно і додайте його до інших інгредієнтів.


  3. Змочити родзинки в коньяці і сушити. Поставте родзинки і цукерки в тісто.


  4. Змішайте тісто до м'якої, в'язкої консистенції протягом 15 хвилин. Для зручності можна набрати руки в соняшникову олію.


  5. Поставте тісто під плівкою і дочекайтеся, поки він не збільшиться на 2,5 рази.


  6. Помістіть тісто в прес-формах третину їх висоти і дайте його піднятися.
  7. Тепла духовка до 200 градусів. Покладіть тісто і запікайте 10 хвилин. Потім знизіть температуру до 180 градусів і залиште тісто ще 25 хвилин. Перевірте готовність варити з зубцем.
    р.

  8. Зніміть варильну плиту і залиште її на 10 хвилин. Покладіть торт на боці на товстий рушник. Слід періодично перевертатися з боків, щоб він не поселився.
    56387834

  9. Отримаєте на вершині тортів.




Діти люблять цю страву, я хочу їсти не тільки з вершками, але і весь торт! І для тих, хто турбує кількість цукру в випічці: не хвилюйтеся, торт виходить не переповненим, але дуже смачним. Але якщо ви хочете, можна покласти менше цукру.

З цього рецепта виходить багато порцій, тому ніхто не залишиться без смачного лікування! Починайте варіння, і яскравий, святковий настрій поселиться з вами надовго. Я впевнений, що це єдиний спосіб ви запікаєте торт зараз!

Поділитися з друзями і друзями цей чудовий кулінарний пошук. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное