Чому ви не повинні бігти Away Capron колготки

Так сталося, що життя пердят Дуже короткий. Будь-яка дівчина була переконана, що тільки один невірний рух достатньо для них, щоб мати свинцю, стрілку, і після іншого другого вони не можуть бути збережені. Якщо ви не знаєте, що ви можете перетворити колготки, яке послужила свій час, ви можете відправити їх до сміття.

Редакція "Сайт" Натхнете ви, щоб зупинити викинути колготки і поділитися ідеями 10 про те, як творчо подарувати їм другий життя!

Що робити від зайвих колготки?
  1. Навігація.
    Виготовляючи таку стильну підгодівлю не складніше, ніж заплетення косички. У зв'язку з пружністю капрона цей аксесуар не затискає голову, але воно міцно проводиться.

    Прізвище

  2. Стрічки для волосся
    Якщо ви дівчина, ви знаєте, що ясна для волосся має чарівну можливість втратити. Тож чому б не покинути свій інвентар у такому простому бюджеті? Такі ясна виглядають акуратними, але головне - вони абсолютно нешкідливі до волосся, на відміну від придбаних.

    Прізвище

  3. Домашній декор
    Старі колготки в кваліфікованих руках можуть перетворюватися в оригінальну прикрасу для будинку. Квіти з капронових колготки Вони вимагають наполегливості і творчості, але цей результат виправдить витрачений час. Р

    Прізвище

  4. Килим килимок
    Якщо ви накопичили пристойну кількість непідіймлених капронних щіток, то час перетворювати їх в досить матовий мат. Ви можете знайти схеми веб-перегляду та переконатися, що це легше, ніж це може здатися на перший погляд.

    Прізвище

  5. Борошно
    За таким же принципом легко зробити оригінальну змивку для тіла. На мій погляд, це чудовий спосіб позбутися від поршневих щіток і при цьому знайти таку необхідну річ в побуті.

    Прізвище

    На додаток до плетені змивки, колготки можуть перетворюватися в змивальник. Дуже зручно і зручно на поїздах.



    Прізвище

  6. Брошури
    З маленькою фантазією, спробуйте зробити брош. Він буде виглядати органічно практично на будь-якому одязі. Я впевнений, що це не може статися нікому, що цей аксесуар виготовлений з капронових колготки.

    Прізвище

  7. Сукні Я був дуже дивним, щоб побачити, як колготки може стати сукню. Звісно, важко уявити собі леді в такому одязі в повсякденному житті. Але для костюма або конкурсу краси, де вам часто потрібна сукня з незвичайних матеріалів, цей крафт стане відмінним рішенням!

    до 1 2 3 4 5+

    Прізвище

  8. Абазур Ось як прості колготки стають стильними світильниками. Цей варіант дозволить вам заощадити кошти і дозволити вам змінити дизайн світильника щодня.



    Прізвище

  9. Іграшки Чому викинути колготки, коли ви можете перетворити їх в такі милі іграшки! Ви можете вгадати, що немає нічого складного в цьому. Просто вирізати потрібну частину тканини з колготки і розмістити будь-який наповнювач всередині. Потім закрийте основу і поверніть на уяву, надаючи іграшки смішний вигляд. Дитина порадує!



    Прізвище



Якщо рукоділля є важливою частиною вашого дозвілля, я раджу дізнатися, що ви можете зробити з старих джинси. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що тепер ви не будете поспішати викинути свій зламаний одяг, і ви хочете зробити кілька ідей дійсно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное