Як приготувати пуфи з мандарами в карамельному сиропі

Курячі пуфи - мій дитячий улюблений. Моя мама може приготувати їх дуже швидко. З готовим манжетом, ми можемо насолодитися чаєм свіжими гарячими манжетами в кінці вечора, хоча мама приїжджала додому після шести.

Краса такої випічки в різних варіантах її начинки. Начинки для шарів можуть бути м'ясні, і можуть бути гриби з зеленню. Листкове тісто добре поєднується з усім.





Але мої улюблені манжети - з лимонною начинкою, а також з цілими скибочками маргінів. Наповнювач цитрусових є одним з кращих, тому що сам шарований тісто досить сухий.





Сьогодні Я хочу показати вам свій улюблений спосіб, щоб зробити небезпечні шари в карамельному соусі.

інгредієнти
  • 250мл апельсиновий сік
  • 80г коричневого цукру
  • 2 мандарини
  • 100г вершкове масло
  • 500 г листового тіста


Підготовка
  1. Отримайте начинку готовим першим. Зніміть мандаринову шкіру, розділіть їх на скибочки і видаліть плівку.



  2. Прокочуйте тісто і виріжте її великими трикутниками.



  3. Кінець стріли акуратно розрізають в декількох місцях. На широкому кінці викладають скибочки з гнів.



  4. Прокочуйте майбутній пуф у формі маленького круасана.



  5. Виготовляючи достатню кількість заготовок, ви можете почати приготування соусу. Для цього змішайте розм'якшене масло з цукром і апельсиновим соком. 000 р.



  6. Повільно нагрівайте соус в водяній бані, поки він не досягає однорідності. р.



  7. Покладіть шари рівномірно на невелику каструлю, залийте їх соусом і посипте цукром.



  8. Нагріваємо духовку до 180 градусів, запікаємо пуфи до золотистого кольору. 5 хвилин перед приготуванням верх шарів можна змащувати яєчним жовтком.


Є багато таких дрібних шарів. Ця закуска добре підходить для чаю або кави.





Чи знаєте ви, що манжетна паста була вперше виконана в 1645 році? Це був випадково придуманий пастором Claudius Gele. Бажаєте випікати найсмачніший хліб, він загорнув шматок вершкового масла в тісто і розкачати його. Після повторення цієї процедури кілька разів Claudius випікав самий незвичайний хліб, який може бути!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное