Як варити курячий бенкет з яблуками і лимоном

З усіх м'яса я віддаю курку. Це доступний і універсальний продукт, підготовка якого ніколи не займає багато часу.

Курячі груди з яблуками Є багато страв з курячим м'ясом. Від простого вареного бенкету, який прикрашений всіма любителями здорового способу життя, до чого абсолютно екстравагантний, як курячий салат з мандарами.

478969 (Рівне)



Курячий рецепт з яблуками Я довго захопився. Все готове вкрай швидко, а послуга досить ефектно прикрасить будь-який святковий стіл з таким приготуванням.





інгредієнти
  • 2 курячі груди
  • 1 великий лимон
  • 150мл яблучний сік
  • 2 середніх яблук
  • 3 скибочки часнику
  • 40г вершкове масло
  • чебрець
  • 1 ст. л. мед
  • 2 ч.л. спеції
  • сіль


Підготовка
  1. Приготувати курячі груди: їх необхідно ретельно промити і зробити кілька симетричних надрізів з обох сторін.



  2. Також слід ретельно промити і нарізати невеликими скибочками. Не забудьте взяти всі кістки.



  3. Зріжте часникові зуби тонкими пластинами.
  4. Вершкове масло повинно вирізати невеликими шматочками. Наріжте яблука на скибочки, видаліть серцевину.



  5. У кожному розрізі на курячому груді необхідно покласти гілочку чебрецю, масла і часнику.
  6. Закрийте кожну нарізку скибочками лимона або яблука.



  7. Заповнити форму для випічки фаршированими грудями, покласти скибочки лимона і яблука на вільні ділянки. Залийте цвіль яблучним соком.



  8. Тепла духовка до 180 градусів. Запікайте страву 25 хвилин.
  9. Цього разу буде достатньо, щоб зробити соус медом, сіллю та улюбленими спеціями.
  10. Після 25 хвилин зніміть курячі груди з духовки і змастити їх соусом. Поставте курку в духовку ще 10 хвилин.





Схожі курячі груди з яблуками в духовці Ви можете швидко приготувати і в великій кількості. Всім друзям приїдуть до відвідування, адже ароматна делікація не загрожує фігурі з зайвими обсягами.





До фаршированих курячих грудей відмінно підходять гарнір у вигляді ароматної гречки каші. Про те, як правильно її підготувати, ви можете дізнатися на нашому сайті.





Простий набір інгредієнтів і ароматні трави ніколи не дайте мені вниз. Це головний секрет смачного приготування досвідченої господині!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное