Як приготувати закуску з кабачків і сиру

Деякі вчені стверджують, що цукіні виростили 5,000 років тому в Центральній Америці. Зрозуміло, цей овоч тепер розподіляється по всьому світу. Кожна господиня має можливість приготувати щось апетитне за смаком з кабачків.

Улюблена страва мого дитинства була овочева рага з кабачками. Його краса полягає в тому, що він зберігає апетит навіть у холодному вигляді. Однак приготування такої раги досить довго.





Якщо ви хочете, щоб насолодитися їжею від улюбленого овочі швидше, я рекомендую ці цукіній Зайдіть мене, готування займе хвилин, і ви будете насолоджуватися закускою в будь-який день!





Капуста і часник - це відмінне поєднання. Овочі дають страву соковитість, сир відмінно насичений, а часник додає особливу спеції.





інгредієнти
  • 2кг кабачків
  • 500г сир
  • 1 пакет кропу
  • 2 ст. майонезу або сметани
  • 3 зубчики часнику
  • сіль


Підготовка
  1. Зучині ретельно промивають і розрізають широкі тонкі пластини, в яких буде зручно загортати начинку.



  2. Тепер шматочки кабачків бажано обсмажити з грилем. Якщо у вас є цей чудовий пристрій, ви можете використовувати дуже мало масла. Панель також підходить, але в цьому випадку масло буде потрібно набагато більше.



  3. Заварити дрібний розріз, часник через прес. Змішайте ці інгредієнти з сиром. Додати майонез або сметану.



  4. Кількість начинок повинна бути розрахована в залежності від розміру кабачків. Для кабачків середніх розмірів підходять такі пропорції: чайна ложка на тарілку рослинного.



  5. Покладіть фарш і прокочуйте рулетки акуратно. Бодибилдерши!





Ця кількість продуктів призначена для багатьох невеликих рулонів, які можна годувати велику компанію. Такий снек стане ідеальним для виходу на природу або невелику домашній вечірку.





Ми також радимо приготувати солодку закуску з сиру і лаваші. Пилові рулети з сиром готують дуже швидко і стануть відмінним закінченням роботи на добу.





Не забудьте порадувати себе щодня, тому що це такі маленькі приємні моменти, як чай з улюбленою делікатесністю, які створюють справжню щастя!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное