Як зробити гречку в Баку

Каша гречана давно підкорила серця не тільки своєю корисною, але і за її дивовижний смак. Здавалося б, що це каша просто неможливо зіпсувати, він все ще буде смачним!

Багато дітей не впізнають гречку, і я прикрашав її як дитину. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Вона зробила дивовижну солодку гречку з молоком для мене.





Бабця здався, але любов гречки я залишився назавжди. Сьогодні я збираюся розповісти про це. Як приготувати гречку з овочамий Це один з улюблених страв. Він прекрасно справляється, важко протистояти навіть найпривабливіших супротивників цього чудового гарніру.





інгредієнти
  • 1 ст. гречки
  • 1 великий баклажан
  • 1 цибулина
  • 1 болгарський перець
  • 1 помідор
  • 1 зубчик часнику
  • 50мл рослинної олії
  • сіль, зелень


Підготовка
  1. Впевнений, що приготування овочів займає деякий час. Баклажани слід вирізати кубиками, засолити і залишити на деякий час.



  2. Вимити помідори і залити окропом. Тепер шкіра від них буде набагато простіше.



  3. Перець, помідори і цибулини повинні бути мелені. Часник можна пропустити через прес або подрібнити ножем.



  4. Всі овочі необхідно ретельно обсмажити. Почати з баклажанами. Вичавити їх від зайвої рідини, викласти їх на сковороді і обсмажити їх на середньому вогні в рослинній олії. 10 хвилин достатньо.



  5. Додаємо цибулю, часник і перець до баклажанів. Не забудьте розмішувати з часу.
  6. Останній інгредієнт є томатами. Додаємо томати в інші овочі, не забудьте посолити все за смаком.



  7. Готуйте гречку в звичному режимі. На нашому сайті ви можете знайти корисні поради.



  8. Готова каша повинна бути додана в овочі і лангуш ще 15 хвилин. Не забудьте прикрасити блюдо зеленню перед подачею. Бодибилдерши!





А. рослинно-гречана Він буде частим гостем на столі. Дуже простий варіант для вечері або обіду. Ця страва зручна для роботи.





Невелика хмарність - це запорука того, що ввечері ви будете мати достатню міцність, щоб насолоджуватися і активно провести час.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное