Курячий рецепт грудей в кремі в сковороді

У арсеналі хорошої господині завжди є рецепти, які економлять час і в той же час залишають всі повні і задоволені. Вони можуть бути атрибути. куркаДля сім'ї ідеально підходять різні смаки.

р.



Сьогодні видання. "Сайт" Я буду ділитися з вами неймовірно простий рецепт курячого дріжджу. Дізнайтеся, як зробити це якомога соковитим, ніжним і ароматним!

Щоб приготувати курку, потрібно всього 30 хвилин часу, каструлю і мінімум інгредієнтів.

інгредієнти
  • 1 курячий груди (не кістки або шкіра)
  • 1 цибулина
  • 1 морква
  • 1 зубчик часнику
  • 200мл крем
  • 1 ст.л. кропу (шкіро зрізаний)
  • 2-3 ст.л. л рослинної олії
  • свінгери
  • сіль


Підготовка
  1. Спочатку готують крупу. Миємо м'ясо і сухий. Очистити цибулю і моркву.



  2. Нарізка цибулі і моркви. Нагрійте сковороду з рослинною олією і обсмажте овочі до напівкоштовності.



  3. Курячі груди нарізають невеликими шматочками і направляють на овочі. Фрі на середньому вогні до кольору м'яса. Додати сіль.



  4. Потім залити вершки в сковороду, додати щіпку провансних трав, подрібнити кропу і часник пропускають через прес. Процідіть все ретельно і тушкуйте протягом декількох хвилин. Курка в сковороді Готовий!





Сукулент, ароматний creamed курячий груди Чудовий сорт клинової пасти або пюре. Я впевнений, що цей рецепт буде на вашому списку кулінарних фаворитів. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное