Як оформити квітучий острів троянд в країні

Три роки тому я успадкував будинок. Вони кажуть, що найсвіжіші спогади асоціюються з дитинства, тому у мене є ці спогади, пов'язані з цією дачною зоною. Що літо я пішов з моїми бабусями. Я ходив багато, ванн в озері і їсти яблука прямо з дерева.

Я також захоплюю троянди, які мій бабуся любляча посаджена. У мене є багато троянд, і я, ймовірно, ніколи не бачив таких красивих, в будь-якому місці. Не кажучи вже про свого запаху з ротом!





Минулого року Я спробував висадити такі ж троянди, як мій бабуся, але мої зусилля були невдалими. Троянди виросли погано, тушковані. Що я ніколи не спробував! У той час, коли я працюю для квіткового магазину: половина моєї заробітної плати проводилась на годівлі і добривах. Цариця квітів не хоче жити в саду.

Якщо це не було для бізнес-сусіду фермера, який відкрив свої очі на те, що я був прийнятий. безтурботністьй «Роза - красива, але примхлива квітка. Ви повинні знати спеціальні секрети! він почав свою історію. Я хочу, щоб отримати мій блокнот, щоб я не пропустити нічого. Я впевнений, що після такої поради я зможу зробити друзів з цегляною красою.

Сьогодні видання. "Сайт" Як отримати прекрасний острів цвітіння з лацінай Збережіть його, вам потрібно!





Рослинництво
  1. При посадці троянди в грунт не варто залишити щеплення на поверхні грунту. Краще заглиблювати кореневу шию рослини на 2-3 сантиметри в грунт. З дуже глибоким розташуванням вакцинації, буде важко вкорінитися: шия кореня при поливі почне замо замочити і гнити, а краса, не встигаючи порадувати її рясним цвітінням, помирати в перший рік.





  2. Не різати садові троянди на зиму. Отже, рослина втрачає життєдіяльність і йде на зиму ослаблений. Краще підрізати троянду навесні, знімаючи заморожені і відмерлі пагони на місце першого бутона на квітці.



  3. Головна рожево-рослинний «Чи вона виглядає красиво» в грамотному садівництві не працює. Троянди люблять світло, люблять тепло. Бажано принаймні забору їх з північних і північно-східних вітрів. В іншому випадку троянди сповільнять обмін речовин і перейдуть в своєрідну сплячку, а потім повністю загинуть.



  4. І вологі ґрунти смертельно заготовлені для троянд. Коріння повинні дихати, інакше квітка відмерти від нестачі кисню. Нор - друзі з деревами. Якщо висаджений поруч, «старший брат» завезе води і мінералів. Стебла будуть тонкими, бутони зупинять цвітіння.





  5. Найкраще вода красива троянда з прохолодною водою. Вода рясна, але рідко.



  6. Листя троянди не повинні різати на зиму. Рослина вирішить, як довго вона потребує листя.



  7. Підготовка цієї ніжної краси на зиму слід подбати про гарне укриття кореневої системи. Це найбільш вразливий у холоді. І досвідчені садівники використовують для цього підгортання, але потрібно зробити правильно, щоб не завдати шкоди рослині. Не заповнюємо кущі на зиму чистим торфом. Всмоктується багато вологи, а в теплу дощову зиму коріння троянд прокинуться заздалегідь, доторкнувшись до зростання пагонів, і це призведе до неминучої смерті. Краще скинути квітку, як картопля, на 25 сантиметрів.







Також я пропоную, що ви познайомитеся з вибором найбільш невибагливих квітів для саду. Це 11 ідей для тих, хто відвідує країну тільки на одному з вихідних!







Враховуючи всі ці помилки, які часто виробляються літніми мешканцями. рожевийВи можете не тільки виростити здорові кущі на вашому сайті, але і створити справжню рожеву дендропарку і не один сезон, щоб насолодитися пишним цвітінням і ніжним ароматом цих красивих квітів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное