Інструкція з приготування телятини з огірком

Це традиція в сім'ї, щоб зібрати разом на одному столі на Старому Новий рік. Ми говоримо багато, пам'ятаємо приємні моменти минулого року, поділяємо плани на майбутнє, пити і смачно їсти. А страви на столі відрізняються щороку, але одна делікація залишається незмінною. чеська рулетка телятина з беконом, омлетом і огірками.

Рецепт цієї страви був спадковим від мого бабуся, який народився і жив протягом тривалого часу в Карлови-Вари. Рулетка не легко готувати, але якщо ви налаштуєте, не поспішайте і робимо все акуратно, то це буде працювати в перший раз.

Габаритний зображення



Веаль рол сьогодні видання "Сайт" Він розповість, як приготувати. Український З смачним беконом і огірком начинкою. Не можна відірвати!

інгредієнти
  • 650г телятина
  • 4 яйця
  • 4 ст.л. рослинної олії
  • 8-10 смужки бекону
  • 150г шинка
  • 4-6 мариновані огірки
  • 150 мл води
  • сіль, перець за смаком






Підготовка
  1. Щоб заповнити рулон, потрібно приготувати яєчні млинці. Для цього збийте 2 яйця виделкою. Нагріваємо каструлю добре, змащуємо її маслом і заливаємо її. яйцяй Смакувати млинець з двох сторін. З залишилися два яйця, обсмажте ще один млинець.



  2. Наріжте шинку з тонкими пластинами. Якщо у вас є невеликі огірки, не потрібно їх зрізати. Великих слід порізати, але не дуже тонко.



  3. Будь-яке м'ясо можна використовувати для рулетки. Але це телятина (розріз всього) яка вигідна. Наріжте м'ясо уздовж волокон в потрібну кількість порцій. Обкладинка кожного шматочка м'яса з харчовою плівкою і добре збивати з чорним перцем. Також можна посолити за смаком, але приміряйте, що начинка буде солоною бекону, шинкою і огірками. Не переборщити з сіллю!





  4. Наріжте всю поверхню м'яса скибочками бекону, потім покладіть яєчні млинці. Вони можуть нарізати на 2 частини для зручності. Помістіть шматочок на вершині млинців.



  5. Покрокове від краю відрізання близько 5-6 сантиметрів і кладуть пальці в одному ряду. Важливо класти їх уздовж волокон м'яса. Починати прокатку звідти. Підніміть цей край м'яса, покрийте їх огірками і натискайте її щільно.





  6. П'яте м'ясо заготовки нитками, а потім обсмажте рулон з усіх боків в добре розігрітій сковороді з маслом.



  7. Покласти його в форму випічки смаженіЗалийте ту ж воду, накрийте фольгою і запікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовкою протягом 80 хвилин. Періодично виглядають і дивляться, що в нижній частині форми трохи води, інакше рулон висохне. р.



  8. Візьміть готовий рулон з форми, видаліть нитки і дайте їй лежати близько 15-20 хвилин. М'ясний сік, отриманий під час випічки, заливають в каструлю і використовують в якості грави. Це, веал-ролл Заповнити. Бон привіт!

    1232511р.





Я також рекомендую вам дізнатися рецепт для реальної чеської бубланини з абрикосами. Bublanina - традиційний чеський торт, що нагадує charlotte, але на мій погляд ще більш смачний. Я роблю бабланину на вершки, і я використовую абрикоси як начинку. Ви можете зробити це з будь-яким фруктом, який ви маєте.



Рулетка дуже вирізати Це смачно. Ця страва прикрасить будь-який святковий стіл і не залишить вас байдужими! Добре йде кисла тушкована капуста або рис як гарнір.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное