Чому рюкзак краще сумки

Недолік рюкзака полягає в тому, що він не поєднується з витонченим жіночним нарядом і взуттям на шпилькі. Ще одна незручність - вага. Уявіть, що ви повинні подорожувати з рюкзаком, це те, що вам потрібно зробити на себе! У транспорті слід видалити так, щоб не назвати непристойним хунбеком, а влітку спинки потіли з рюкзака.

663151р.



Практичні люди, які віддають перевагу спортивному або неформальному стилю, ніколи не обміняться сумкою для комфортного рюкзака з великою кількістю кишень. Сьогодні видання. "Сайт" Ось чому краще віддати перевагу стильному рюкзаку, а не красивому сумці. Що повинен бути рюкзак? для повсякденного носіння.

Габаритний зображення



Рюкзак, на відміну від сумки однакового розміру, більш місткий. Якщо ви успішно обрали розмір, ви можете заощадити на купівлі інших аксесуарів. Говорячи, Що таке рюкзак? На відміну від сумки, пам'ятайте, що рюкзаки та сумки з натурального матеріалу прослужать більш ніж синтетичні вироби.





Хороший рюкзак, як правило, зшитий з ортопедичним підкладкою, що означає, що спинка не буде настільки втомитися від перенесення ваги. Навантаження розподіляється по всій спині, головне не носити рюкзак на одному зливу, це загрожує сколіозом.

«Я нещодавно купив рюкзак зі штучної шкіри і підійшов до роботи. Я 53. Я навіть одягаю його з романтичними поглядами. Дуже задоволений!





Порівняйте магазин з рюкзаком і сумкою, що зручніше? До речі, ви не повинні купувати пакет на виїзді, і це плюс в карма для екологічної обізнаності.

«Дуже красива жінка з витонченою гайкою і гарною сумкою над плечем неодмінно радує око. Я балансую цю красуню - з часів боротьби з юнаками, а потім садівництво, люблю спортивний одяг і рюкзак за спину.

В транспорті я вилучаю обов'язково, тому що дуже неприємно приклеїти до інших народних рюкзаків і вичавити через свій власний fraught. Рюкзак може бути збитий до повного – і нормального, і в руках навіть невеликої авокаської вже відтягує і зав'язує руки.





Не так давно, високоякісні міцні рюкзаки вартістю набагато більше, ніж сумки. В даний час вона відрізняється. В одній ціновій категорії сумки набагато поступаються рюкзакам з точки зору зручності і якості матеріалу. Наприклад, рюкзаки часто зшиваються з водонепроникної тканини, а сам рюкзак може бути універсальним аксесуаром, що підходить для різних зображень.





Якщо сумка зшита з водонепроникної тканини, швидше за все, це спортивний мішок, а крім неї потрібно мати пару інших варіантів в шафі. У сучасному світі поняття комфорту, стилю і краси не суперечать один одному. Рюкзаки стали більш популярними не тільки серед школярів, але й серед молоді та старшого покоління. Свобода дії та розвантаження спини – основні переваги рюкзаків.

Р



Рюкзак моделі досить: є повсякденна тканина, туристична (зазвичай великі рюкзаки з водонепроникної легкої тканини), дизайнер вшитий в класичному стилі, спортивні моделі, трансформаторні рюкзаки для повсякденних шкарпеток, які можуть легко перетворюватися в сумку.





Спина рюкзака повинна мати ортопедичний шар і дзеркальну поверхню у вигляді в'язаної сітки так, щоб спинка не потіла влітку. Якщо це невеликий рюкзак, то ремінці в ньому тонкі, він не призначений для великої ваги (посадки впишеться в плечі). Якщо ви купуєте середній або великий рюкзак, оберіть його з широкими міцними каналами, щоб навантаження на спину рівномірно розподілена і плечі не боляче. Пам'ятайте, що фахівці радять не носити вагу, яка перевищує 10% ваги тіла.





Якщо вам зручніше ходьба з пурпуром на плече і не доведеться нести важкі сумки, чому ні? Якщо мішки важкі, краще вибрати міцний рюкзак з широкими сливами і ортопедом. Які аксесуари ви віддаєте перевагу?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное