Інструкція з приготування мангалових котлет за рецептом Ольги Мавей

Нещодавно я бачив Ольга Матвій. рецептиЯкий відразу зловив свою увагу. Перш за все, що котлети смакують як шашлики. Приходьте ніжний, соковитий, з пряним смаком!

По-друге, вони є справжньою порятунку для роботи жінок з дітьми. М'ясна суміш може бути заморожена для майбутнього і використовується як для фаршу фаршу, так і для випічки або смаження з шматочками. Ви також можете пройти через болгарку і замерзнути. Це дуже корисно в тих моментах, коли немає часу для мене навколо на кухні.





Соковиті свинячі котлети Редакція "Сайт" Він розповість, як приготувати. мангалй Увімкніть всередину, з грубою скоринкою і навіть приготуйте швидко!

інгредієнти
  • 1.5кг свиняча шпатель
  • 3 скибочки хліба
  • 3 цибулини
  • 2 яйця
  • 2 ч.л. гірчиці
  • 1 лимон
  • 1-2 ст.л. крохмаль
  • мангал
  • 1-2 зубчики часнику
  • зелений
  • сіль
  • христина белла


Р



Підготовка
  1. 3 скибочка хліба покласти в зручну ємність і залити водою.



  2. З м'яса краще взяти свинячу шпатулку з шиєю - це буде соковитіше і тастер. Але можна також використовувати асортимент різних м’ясних або курячих м’ясних інгредієнтів. Вирізати свинину в великих шматках так, щоб м'ясо швидше засолити. Продаємо за смаком з усіх сторін. р.



  3. Наріжте великі 3 великі цибулини, складіть в чаші, посоліть і подрібніть руками так, щоб він пускає сік. Додайте м'ясо до цибулі, вичавіть сік одного лимона зверху або можна залити 0,5-1 столову ложку 9% оцту.



  4. Для м'яса з цибулею додайте 2 яйця і спеції для шашликів. Візьміть пропорцію до смаку. Мені подобається, коли є багато, тому я додаю близько 3,5-4 ст. Додайте гірчицю і вичавлений хліб. Подивляйте його акуратно. Контейнер з м'ясом затягують харчовою плівкою і залишають на 60 хвилин, щоб маринувати.





  5. Додаємо рубану петрушку і часник до м'яса. Дивитися на кількість. Перемішати і потім пропустити цю суміш через болгарку. Залийте фаршу і додайте ще сіль за смаком. Якщо використовувати однакову кількість цибулі, як і в рецепті, необхідно додати крохмаль, але якщо цибуля менша, крохмаль не потрібно.





  6. Настоянка м'яса в тріщинах з двох сторін. Формуйте патті і опустіть добре в тріщинах знову. Поспішайте патти з двох сторін до золотистої скоринки і перенесіть на фольговану каструлю.



  7. На вершині чаші з котлетами накривають фольгою і відправляються запікати в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 25 хвилин до готовності. Подаруйте котлети 15 хвилин, щоб охолонути.



  8. Це, соковиті шашлики Готовий. Бодибилдерши!





Порада Для любителів рибних страв пропонуємо дізнатися, як варити скумбрії котлети. Найсмачніші скумбрії одержують, якщо додати трохи розмарину або шавлії на землю рибу!



Після обсмажування котлети можна викласти на обробну дошку і заморожувати як напівфабрикат.

Ця страва порадує прекрасним ароматом і соковитістю. Підвал для шашликів Сприяє особливому появі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное