Як дізнатися від звичайної сім'ї з Німеччини

Ви можете порівняти різні країни в плані рівня розвитку культурних цінностей і глибини історії, але одним з найважливіших заходів є багатство індивідуального громадянина в поточному періоді часу. Ми знаємо про багату спадщину Римської імперії, про колишньою величю стародавнього Єгипту, але можемо порівняти зараз?





Редакція "Сайт" Ми не судимо, що це право, добре і краще для кожної людини. Що ми в будинку і Німецька Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Пройдемо на враженнях студента, який має власний погляд на речі. Перейдіть прямо вперед.





Після того, як я мав можливість піти в Німеччину на програму обміну студентами, моя сім'я «гість» продовжила говорити про те саме: «Ми бідні люди, в режимі реального часу». Що означає жити бідними за нашими стандартами? Велика сім'я живе в крихітній квартирі, одягає одяг за собою і з'їдає одну картоплю. Особистий транспорт і подорожі не доступні їм за принципом. й





«Я приїжджає до Німеччини, чекаю на сім’ю. Я думав, що я був обраний автобусом, але потім я отримав швидкий BMW. Я думав, що вони бідні, де вони отримали машину? Поки я думав про це, мій "густий" сказав, що це просто те, що мій мама має невелику машину, міні-купер, кожен не вписався. Голова сім'ї змушена піти в BMW.

42406



Я думав, що я не розумію або не розуміючи їх, мовний бар'єр все ще там. У сім'ї три автомобілі! Вони просто не можуть вирішити, що один, хто прийде? Це те, що вони називають «не бідними людьми». й

«Весь спосіб я був в м'якому культурному шокі, при цьому ми поїхали до будинку. Ні, це не одна кімната, де повинна жити бідна сім'я. Навпаки, власний ландшафтний 2-поверховий будинок, фарширований вишуканим обладнанням і досить великим сюжетом. й





«Ви коли-небудь побачили бідну сім'ю, яка живе в особняку? Де є 2 санвузли, 5 спальні, вітальня, навчання, кухня та окрема їдальня? Я не можу. Кілька разів я знайшов мій "густий" батько водіння бренд-нового трактора, що світиться поле поруч. Він працює, я думаю. Але ніхто не вийшов, щоб бути сімейним полем і персональним трактором. Вони також мають трактор!

р.



«Так само ліс не далеко від будинку, де ми часто пішли на пікнік. "Це наш ліс!" мій німець гордо сказав мені. Зробіть відчуття, деякі локальні ліси. Але ні, це дійсно є їх ПЕРСОНАЛЬНО придбана територія лісу з деревами, рослинами, будівлями та лісовими водонагрівачами. Чи знаєте ви, хто має власний ліс?





Ми вирушили кілька разів на інші міста, один раз навіть пішов до Чехії, щоб заправка. І це називається, "Не чекайте багато нас, ми бідні люди." Я поїхав до половини Німеччини! Ой так, після моєї повернення лист прийшов з них, ще один новий автомобіль був придбаний, "нині дуже щільно за гроші". Смішні.





Варто пам'ятати, що сучасна Німеччина знаходиться в топ-економіці світу. Ймовірно, тому бідні німецькі сім'ї розкочуються на BMW і живуть в просторих особняках. Повідомляйте свою думку в коментарях, і в той же час, покажіть про ваші враження подорожуючих в різні країни.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное