Рецепт торта з сиром

Після довгого новорічних свят і кулінарних рад я хочу, нарешті, повернутися до простих і зрозумілих страв. А час в робочих днях не так багато, щоб дозволити собі провести його на шаровані салати і забуті десерти.

На сьогоднішній день ми пропонуємо вашій увазі простий, але красивий сирний корж під назвою «Квітка». Це один з небагатьох десертів, які чудово поєднують повітряне тісто і м'яке сирне наповнення.

Я не можу чекати, щоб дізнатися. Як зробити торт З сиром? Редакція "Сайт" Я підготувала покрокову інструкцію.

Рецепт торта Інгредієнти для тесту
  • 250 мл молока
  • 500г борошна
  • 1 ст.л. сухих дріжджів
  • 1 яйце
  • 100г цукру
  • 60г вершкове масло


Наповнення інгредієнтів
  • 360г сир
  • 100г цукру
  • 100г сметана
  • 1 яйце
  • 1 ст.л. кукурудзи


Підготовка
  1. Спочатку прогрійте молоко злегка, а потім розчиніть дріжджі і посоліть в ньому. Додайте цукор до молока і збийте яйце, потім ретельно перемішайте всі інгредієнти. р.



  2. Додаємо в отриману суміш борошно і м'яке вершкове масло. Змішайте тісто ложкою. Коли тісто загущує, кладемо її на борошняно-змащену робочу поверхню і продовжуємо змішати своїми руками.



  3. Потім помістіть тісто в чистій глибокій мисці, накрийте харчовою плівкою і відправте на тепле місце за годину і половину.



  4. Під час очікування тесту, щоб піднятися, можна зробити начинку. Змішайте в чаші сиру з яйцем, сметаною і цукром до отримання однорідної маси. Після цього додайте кукурудзяний крохмаль і перемішайте його знову. Щоб зробити начинку більш ніж ніжним і повітряним, можна також збити його міксером протягом двох хвилин.

    Наприкінці варіння накрийте начинку харчовою плівкою і відправте її в холодильник.





  5. При підйомі тесту потрібно буде розкачати в шар діаметром 30 см. Зшийте отриманий шар на пергаментному папері, вирівняйте краю тесту, а потім зробіть невеликі надрізи по краях (близько 1 см шириною і довжиною 3 см). Від відрізків тіста плетені косички, кидаючи їх через один над одним.





  6. Тепер необхідно перемістити готову основу торта до сковороди, накрити харчовою плівкою і залишити її на 15 хвилин при кімнатній температурі. 322000 р.



  7. Змастити краї основи яєчним жовтком, а в центрі зробити кілька проколів виделкою і викласти сирну начинку. Залишилося лише запікати торт на півгодини при температурі 160 градусів.



Це його. млинці Виявляється в кінці.





Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное