Що можна робити з старими аркушами?

«Старий вік раптом нагадує сніг. Вранці ви отримаєте і подивитеся, що все біле! Починав мій довгоочікуваний друг Валентини, який набрав на 3-й рік. А потім Валя посміхалася і сказала, що це було в цей період, що вона виявила діяльність, яка приносить її справжню насолоду, і загострену до вікна і на підлозі.

Вікно вішали штори, які відразу захопили очі, і під ногами ми мали дивовижну красу. тканина-матй "Чи ви купили ці чудові речі?" Я запитав мого друга. Я отримав несподівану відповідь: «Я сам, від старих листів!»





Виявляється, що не складно подарувати другому житті старі листи, перетворюючи їх в стильні і функціональні предмети. Вони не вимагають спеціальних навичок і інструментів, оскільки технології, що використовуються, були відомі нашими предками.

Сьогодні видання. "Сайт" Я розповім вам, як ви можете. ремейк А ковдри в приємних речей для будинку. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

  1. Найпростіше зробити старі листи незвичайними шторами для прикраси кухні або ванної кімнати. Якщо є два вікна в кімнаті, вам знадобиться однакові листи, які використовуються в подвійному комплекті нижньої білизни. На аркушах розпакуйте верхні кінцеві частини і розрівняйте їх праскою. Потім лист нарізають по два половинки. Вимірявши товщину круглого перехрещата віконної завіси, тканина листа складена, дотримуючись її безкоштовної підкладки, а потім пришивають. Штори прасуються і ставлять на карнизи.









  2. Неважливо, як дивно це може звучати, але з вінтажного стібка або лляного листа з квітковим малюнком можна пришити відмінний наряд! Натуральна тканина забезпечить комфорт в гарячій погоді. І візерунок, призначений для частого прання, збереже свої яскраві кольори надовго!

    р.



  3. Ці барвисті в'язані килимки виготовляються з Скарги р.



  4. Наріжте лист на муги, складіть по половині і приклейте до круглої рами гарячою гарматою. Просто година вільного часу і чудовий вінок на двері готовий!



  5. Стильні і яскраві виглядають наволочки для диванних подушок пришивають від клаптиків старих листів. За такою ж технологією можна пришити серветки на стіл вітальні або накладки на стіл для кухні. Вам просто потрібно додати трохи синтепону між клаптями, які додадуть м'якості колодок.



  6. Ще одна весела ідея!



  7. Повернулася мода на стьобані ковдри, які можна пришити від патчів різнокольорових листів. Для додання обсягу між ковдрою і тканиною укладається бавовна.



  8. Таке рішення обов’язково сподобається дітям. Я хотів би сидіти в наметі, як це!





Я також хочу, щоб ви знали, що ви можете зробити з застарілими листівками та паперовими кліпами.



Я не думав про те, що ти не думав. постільна білизна!

Чи є у вас старі листи? Я дуже сподіваюсь, що я зумів надихнути вас на творчі зміни. Якщо ви вже маєте досвід роботи, поділитися своїми ремеслами з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное