Як продовжити День Тетяни

25 січня віруючі відзначають пам'ять св. Тетяни Риму. Вона приурочила своє життя, щоб допомогти тим, хто потребує, і її серце належить до Господа. За щиру віру святий дав своє життя, залишаючи невірну пам'ять про себе. Біловодці по всьому світу ще пам'ятають Тетяну і відзначають її день.





Редакція "Сайт" замітка День Тетяни 25 січня Повідомляємо вас про те, які слова сказати, що день.

День Тетяни – 2021 Свята Тетяна народилася в Римі в благородній родині. Його батьками були християни і підняли свою дочку в молитві і вірі в Бога. Дівчинка була щиро втілена вірою і, досягаючи дорослого, вирішила не маррі. У своїй житті вона проповідувала слово Божого, незважаючи на всі труднощі.

754650 р.



Дівчинка була щасливою, але щастя не прослужила довго. У той час був декрет в Римі, який дозволяв всім християнам бути вимушеним поклоніння римських богів, а у разі неслухняності, ставити їх на катування і виконання. Соон Тетяни був захоплений і вимушений поклоніння pagan idols.





Звісно, вона відмовилася і була покарана на неї. Але Господь не відмовився від неї в останні моменти і нагородив її за віру. Народи все ще пам'ятають Тетяну, пропонують молитву, просять здоров'я і поступку.

р.



Св. Тетяни також вважається покровником студентів і студентів. У цей день студенти зазвичай організовують прогулянки до ранку. Тому, в цей день ви можете і повинні привітати всіх студентів з свята і промені до Тетяни за допомогу в її навчанні.





Є багато забобонів. Тетяна деньАле ми віримо, що найголовніше в цей день є йти до церкви і запропонувати щиру молитву.

Габаритний зображення



Молитва до св. Тетяни «О Свята мучениця Татяно!» Наречена вашого найсолодшого нареченого Христа, баранина Божої Матері, чорниця хати! Як королівський одяг, підрахований на обличчя небесного, тепер радіючи в славі вічності! З Днів молодого Бога обіцяв святому служінні церкви, які спостерігали зачаття і любили Господа більше, ніж всі благословення! Ми раді Вам, і ми запитуємо вас: Не відхиляють наші молитви.

Гарантувати чистоту тіла і душі, наполягати любов до божественних прав, привести нас на шлях вірту, попросити Бога для нас за ангельським захистом. Наші рани і виразки тіла створюють безболісно, в погашенні дають терпіння. Зцілувати гріхні виразки.





Захищайте нашу молодь, старий вік безболісно і безтурботний, дайте допомогу в часі смерті! Подаруйте мені радість! Відвідуйте нам, хто живе в тюрмі гріхів: за покаяння швидко, гасіть полум'я молитви! Не залиште нас самостійно! Нехай твої страждання славляться, ми оцінимо Господа міцності, завжди, тепер і коли-небудь і коли-небудь. Амен.

761262.



Молитва є великою силою, тому ви повинні взяти його серйозно. Ви можете запитати як для вашого здоров'я, так і для родичів і друзів. Головне, щоб сказати це з чистим серцем і хорошими думками. Щиро вітаємо Вас зі святом всієї Тетяни, щастя та успіху, дорогі. Нехай свято буде яскравим.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное