Який суп підвищує настрій

Так, у святкові дні я хочу ласощі ласощі, як в кулінарії, так і в травленні. Якщо Ваш вибір впав на супи на основі м'ясного бульйону, це стане відмінним варіантом. Білок, амінокислоти, мікроелементи - організм буде радувати тільки таким набором, підшлункової залози, як правило, скажуть подяку. Так ми вирішили, суп!





Курячий бульйон після Насичене меню може здатися дещо бліда, але не хвилюватися. Звертаємо Вашу увагу на те, що ваша увага пропонує редакцію "Сайт"Не тільки зможливить настрій несподіваних гостей. Незвичайний суп задовольнить найвишуканіший смак, який про відвар, після чого ця інструкція допоможе приготувати його правильно.





Курячий бульйон з локшиною Склад
  • 500г курячі крильця або кістки від легінсів
  • 100 г рисової локшини
  • 150г консервованої кукурудзи
  • 100г часник рук
  • півкулі
  • перець чилі за смаком і за бажанням
  • 1 ч.л. с.
  • смачний
  • овочі (біони і морква для бульйону) за смаком
  • сіль


Підготовка
  1. Покласти крила і не занадто випарити кісточки в холодній воді (можна обійтися без кісток), додати невелику цибулину і моркву, варити до готовності і не забувати сіль. Відвар повинен бути близько двох і півл.



  2. Вийняти м'ясо і моркву, коли готовий бульйон, тепер його необхідно процідити. Нехай м'ясо охолоне і звільнити його від кісток. Поставте бульйон на плиту знову, дайте його відвар.



  3. Покладіть кукурудзу, часникові стрілки, червоні цибулинні кільця і шматочки імбиру в бульйоні, дайте варити протягом п'яти хвилин. Потім додайте локшину, курку і перець чилі, якщо ви вирішите його використовувати. Також покласти куряче м'ясо, посолити на свій розсуд і варити ще п'ять хвилин.



  4. Приз готовий! Можна подавати нарізану зелень, суміш кропу і петрушки відмінно підійде для цих цілей, можна додати трохи олівець. Імбир рекомендується вийняти перед подачею, але, як видається мені, це не зіпсує картину на всіх. English, Українська, Français...





Калорійність супів на курячому бульйоні Не дуже високі, тому вони показані тим, хто переглядає їх фігуру. Ті, хто не слідувати, можуть просто перезавантажити тіло після важких злій і переїдання. Поділіться цим простим рецептом з іншими, насолоджуйтеся життям і обов'язково діляться нюансами в коментарях. Ви не будете шукати наші інструкції!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное