Чому варто чітко виділити побутові обов'язки

Сімейне життя Він розкриває все, що спочатку заховані під романтичними почуттями і запобіжним прагненням вивчити свою другу половинку якомога краще. З часом згортання пристрастей знижується, дві варити в плавному режимі, а вихід виходить блюдо, яке ми звикли називати сім'єю. Все залежить від інгредієнтів. Одним з них є незаперечний життя.





Це тема, яка може поцілунати від будь-якого чоловіка. Щоб поцілунати з тієї причини, що господарські турботи не здавалося йому щось архів, весь світ не згорнувся від того, що ковролін не був вакуумований або брудний посуд сухий на кухні. Гарбаж може продовжити ще один день. Редакція "Сайт" Про те, як люди відчувають себе і чому мамай





Важливо розуміти ще одне: сім'я не є шатиком, ніхто не зобов'язаний робити що-небудь під дріжджом. Все, що падає під терміном «облігації» варто подбати один одному. Внутрішні питання Найкраще, щоб дозволити на основі цієї установки. Це ситуації, які дратують більшості чоловік.





  1. Виброхвост
    «Це виглядає, якщо вона стверджує себе. Він походить від кухні до моєї кімнати і каже мені, щоб видалити крихти з столу. Або каже мені, щоб забрати мої тапочки. Я не знаю, що ви вже на кухні, ви знаєте, прокинувшись крихтами, що проблема? Як, в її присутності, мені потрібно зробити те, що вона вирішує. Що таке тоне? Серйозно, це єдина причина, яку я можу вибухнути."



  2. Кількість інформації
    «Що знає, як вона дає завдання. Поставте посуд в раковину. Зайдіть його. Тепер промийте посуд, потай, промиваємо. Тепер вийняти сміття. Огей, отримав його. Тепер очищайте його. Шит, дружина! Подаруйте мені повний список, будь ласка, я збираюся дивитися футбол після страв! Вражаєте, що ви на короткому поході, свобода не належить собі.»



  3. Заповнити завдання
    «Знімок радує, коли вона захопила термінові запити, щоб підготувати список, урочисто додасть їй вам, і вона йде з почуттям виконання на дивані з ноутбуком або книгою. Це чудово. Ми приїхали до нас. З якоїсь причини я знаходжу його важко побачити. Коли я на дивані, у мене немає дискомфорту. До чогось разом - ярмарок."



  4. Моніторинг реалізації
    «Готель виділяє лаву під час порад починається під рукою. Вона розповіла вам про вакуум. Я підбираю пилосос, а потім вона надходить і починає розповідати мені, що я зробив неправильно і де покласти щітку. Якщо ви знаєте, як зробити краще, то зробіть це! Якщо я такий джерк, чому ви дали мені це? Я вже зробив це. Він не допомагає, він дає інструкції будь-яким чином."





Внутрішні обов’язки Таке тріфлі, чому вони стають стомлюючим блоком? Про повагу один одному. Довірте мені, детальний список або навіть розклад можна змінити багато. Для людини важливо зрозуміти, що і скільки потрібно йому. І ви завжди можете погоджуватися, переконувати, прощати. Щоб сердитися з вірною дорогою і не мудро.

р.



Життя – це сценарія сімейного життя, і неважливо, яка є основною особою в сім'ї. Якщо є єдність в смаках, спільна мета, то побутові іксіуди будуть без використання. Люблю один одного, скажеш, брати участь, і все буде відмінно. Написати коментарях все, що ви думаєте про це, і поділитися статтю з друзями, дозвольте їм бути щасливими.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное