Як доглядати за орхідеями в будинку

Орхідея називається символом жіночності і краси. Не дивно, що багато людей хочуть зберегти цю квітку в домашніх умовах. Єдина проблема полягає в тому, що ми занадто звикли до невибагливих горщиків, щоб впоратися з захоплюючою орхідеєю. Тому дивовижна рослина, яка дає будинку справжній відпочинок незабаром відцвітає.

І сьогодні видання. "Сайт" розповість Як квітка Орхідея в будинку. По суті, догляд за рослиною не так складно, як прийнято вважати. Головне, щоб зробити все правильно. А якщо потрібно трохи провести час, подбаючи про квітку не страшно, то є всі шанси після того, як захопити водоспад від своїх ніжних бутонів.

14925897



Орхідея цвітіння в домашніх умовах Перше, що приділити увагу - це температура приміщення. Орхідея любить тепло і капелюхи холоду, тому оптимальна температура для розвитку цієї рослини варіюється в досить комфортних і для людини: від 18 до 28 градусів. І краще, якщо температура повітря становить близько 5 градусів вище протягом дня, ніж вночі.

р.



«Я улюблена рослина – орхідея. Цей квітка був у вітальні більше 5 років і радий тим, що він постійно цвіте. На деякій точці було понад сто квіток. Гарний погляд, - говорить садівник Alexei Gorobei.

599 р.



«І, перш за все, що ви повинні зробити орхідею комфортно?» Зберігати від прямих сонячних променів. В іншому випадку опіки на листках неминучі. Тому рослина не може розміщуватися на південній стороні приміщення. З цим на увазі я зберігаю орхідею в спині кімнати на кавовому столі. Я думаю, що вона любить це тут, говорить Alexei.





Правильний полив також грає важливу роль. Хтось вважає, що краще поливати вази знову, ніж вода. Такий підхід цілком прийнятний для всіх рослин, але не для орхідей.

Справа в тому, що надмірне поливання робить грунт занадто вологим, що провокує гниття коренів орхідеї. Тому, якщо вода рясно збивна рослина, то робити це невеликою регулярністю.

Влітку вода орхідеї раз на 7 днів, взимку - не більше 2-3 разів на місяць. Я дивлюся на стан рослини. Якщо я помітив, що нижчі квіти починають з'єднуватися, то, ймовірно, не вистачає вологи. Це те ж, якщо листя перестануть липатися (як вуха халатки), і засувають і стають м'якими. Потім я поливаю його, говорить садівник.

98



Ви можете поливати його в звичайному режимі, коли тільки коренева система зволожується, але сам Олексій Горобей радить поливати його таким чином, під час якого він повністю занурює коню систему в воді. Це можливо завдяки особливому дизайну його орхідей горщика, який має внутрішню частину з отворами внизу і зовнішньої частини - більший горщик.

Цей дизайн дозволяє легко отримати внутрішній горщик і замість поливу покласти його в ємність з водою (в якості можна додати добрива). Досить залишити в такому вигляді 15-20 хвилин, щоб всі вміст насичилися вологою.

р.



Після того, як горщик необхідно видалити. Ви можете залити воду зверху, а потім дати повністю втечу воду. Для цього необхідно отвори в нижній частині горщика. Звісно, що вищеописані маніпуляції зручніше на вулиці, принаймні в теплому сезоні.





Як бачите, правильно поливати і доглядати за замішним рослиною не так складно. Тим не менш, ці деякі проблеми зроблять це можливо. цвітінняЗробіть справжню прикрасу вашого будинку. Чому б не насолодитися красою вашої сім'ї та гостей?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное