Який торт можна зробити для всіх свят

Весь час я готував, я зробив багато тортів. Але я завжди оберіть це, якщо я хочу здивувати нових друзів. Наша сім'я дуже гостинна, що означає, що є торт на столі не так рідко. Мін’ю вже давно назвали його «Таст-брейк» серед себе, у мене є більш м’яке ім’я в моєму рецепті – «Тасте розкриття».





Це можна сказати, що це поліпшення вишневий млинАле я додаю ще кілька інгредієнтів, які роблять це дійсно великим. Слід зазначити, що торт займає час замочування, це не менше п'яти годин, а в цілому препарат займає близько години. У моєму зайнятому графіку це великий плюс. Ось як це зробити.





Торт з вишнями в домашніх умовах Інгредієнти для танців
  • 450г пшеничного борошна
  • 250г маргарин (72% жиру)
  • 250г сметана
  • 4 яєчні жовтки
  • 1 ст.л. розпушувача


Наповнення інгредієнтів
  • 4 яєчні білки
  • 180г цукру
  • 1 ст.л. крохмаль
  • 500г вишня
  • 250 г мапи (поптова маса)


Вершкові інгредієнти
  • 250г сметана
  • 180г цукру
  • 70г вишневий желе
  • 300г вершкове масло


Підготовка
  1. Додаємо розпушувач і маргарин до борошна, розтираємо її в невеликій крихти. Разом з жовтками і сметаною, м'яким тістом, потім розділіть його на 6 частин. Дуже добре робити це ввечері, щоб тісто лежав в холодильнику.



  2. Збийте білки з міксером, поступово додайте цукор, щоб отримати стабільну піну. З тіста розкачати тістечка і змастити їх просто збитими кальмарами. Покладіть вишню на одну з скоринтів, потім покладіть ще одну скоринку зверху. Так само з маком.



  3. Ви закінчите трьома подвійними тортами: два з вишнею і один з маком. Всі вони повинні бути запечені в духовці до появи золотистої скоринки, температура 180 - 190 градусів Цельсієм.



  4. Для вершки збийте сметану маслом і цукром, додайте свіжозварене і не заморожене желе. Обприскувати тістечка по одному і покласти торт в холодильник на п'ять- шість годин. Верхній скоринка може бути прикрашений на свій розсуд, наприклад, шпильками.





Інколи Я пишу короткі побажання на торті. Це можна зробити з нагрітим шоколадом або вершками з банки. Це так поживний. вишневий торт! Не забудьте поділитися враженнями в коментарях і показати рецепт іншим, давайте їм також відчути справжній вибух смаку!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное