Приготування торта з смаженим насінням

Яскраві пиріжки - це моя слабкість. Дуже швидко і швидше їсти. Рецепт пирога хочу розповісти вам про сьогодні досить незвичайний.

Солодка лава торт Цей торт приголомшливо поєднує в собі м'який бісквітний маковий базис і солодку карамель, з яким торт поливається зверху. Смажені насіння додають особливий аромат до цього торта.

р.



Випічка для солодкого пирога Приготувати в кілька хвилин, але з карамельом буде трохи настоювання. Але довіряю мене, надії варто результат.





Підготовка цього сметанаВін довго зберігає свіжість і не закручує. Ви обов'язково захочете купити кожен бажаючий.





інгредієнти
  • 2 курячі яйця
  • 150г цукру
  • 8г ванільний цукор
  • 200г сметана
  • 250г борошна
  • 15г розпушувач для тіста
  • 4 ст.л. мапи
  • 250г "Ковбой" цукерки
  • 60г вершкове масло
  • 150г насіння соняшнику


Підготовка
  1. Переверніть яйця в контейнер, додайте цукор і ванілін. Додайте міксер не менше 5 хвилин.



  2. Додайте сметану і ретельно перемішайте.



  3. Спочатку змішайте борошно з розпушувачем. Додаємо борошняну суміш в ємність.



  4. Мак надішліть його там. Тепер ретельно перемішайте тісто. 14545 р.



  5. Для такої кількості інгредієнтів бажано використовувати форму діаметром 26 см. Необхідно змастити маслом або накриту папером для випічки.



  6. Залийте тісто у форму і запікайте в 180-градусній духовці протягом 35 хвилин.
  7. Цього разу буде достатньо підготувати карамельну заливку. Перше, що необхідно ретельно обсмажити насіння в сухій сковороді.
  8. Нарізати масло невеликими кубиками і покласти її в стейк з товстим дном. Додати деякі цукерки в там.



  9. Розтопіть суміш на невеликому вогні, не забудьте додати насіння. Якщо карамель занадто товстий, можна додати до нього трохи молока.
  10. Карамель слід залити на гарячий торт.
  11. Ви можете взяти торт з форми тільки тоді, коли все охолоне. У холодильнику можна навіть залишити тістечка. 197765





Подаємо цей десерт з улюбленим трав'яним чаєм або каву. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное