Чому ви повинні вивчати англійську мову у вільний час

Коли я почав вивчати англійську мову, я не розумію проноунів протягом тривалого часу. Не знаю, як правильно їх використовувати. Що дивовижних пропозицій, які я прокинувся, як і раніше, Один простий знак допоміг зрозуміти.





Редакція "Сайт" Вона передає цей знак з вами і розповідає про це. не визначені займенники англійською мовоюй

Ми будемо говорити про використання займенників, будь-яких і ні. Всі вони належать групі невизначених зон і використовуються, коли ви не знаєте або не хочете назвати людину. Що ми говоримо про невизначений об'єкт. Як і деякі, деякі, і т.д.





Ці займенники повинні обов'язково стояти перед іменником, який визначається. Давайте подивимося на кожну з них окремо.

  1. Деякі ( some, деякі, деякі)
    Дуже поширений займенник, який використовується в обох питаннях і підтвердих вироках. Якщо мова йде про запит або пропозицію зробити щось для кого. Так, "Що вам подобається сік?" - Бажаєте чогось соку? Якщо мова йде перед словом в співулі, вона перекладається як «друга дівчина». Якщо слово є безліччю, то воно схоже на «утрьох людей». Якщо іменник незлічений, ми перекладаємо його як «збитий цукор». й





    З провину утворилися інші: хто-небудь - хто-небудь, хтось, щось - щось, що-небудь, хтось - хто-небудь, хтось. Щоб зрозуміти, коли використовувати кожну з них, перевірте пластину, яка буде нижче.

    Всі три займенники можуть використовуватися як у підтвердих, так і допитних вироках. Приклад: Ми допоможемо Вам.
    Хтось допоможе нам. Ви хочете щось їсти? - Ви хочете перекусити?





  2. Будь ( some, деякі, деякі, будь-який)
    Цей займенник схожий на значення попереднього, і наноситься набагато таким же чином. Ви спілкуєтесь з іноземними мовами? Ви спілкуєтесь з іноземними мовами? Також можна використовувати в негативних вироках: Я не знайшов ніяких помилок. - Я не знайшов ніяких помилок. Підтверджуючи, будь-який перекладається як «будь-який», «будь-який». Будь-яка дівчина хоче одружитися. Будь-яка дівчина хоче одружитися.

    Звідси ми отримуємо три різні займенники: хто-небудь, будь-який, що-небудь, що-небудь, будь-який - хто-небудь, будь-який, хто-небудь, будь-який.

    Я не помітив нічого незвичайного. - Я не помітив нічого незвичайного.





  3. Ні.
    Цей займенник використовується тільки в негативних вироках. Використовуються з усіма типами іменників, як співучастих, так і пурпурних, виражаючи відсутність чогось. Вона не має кросівки в шафі. Не має ніяких кросівки в шафі. Ні, нікому, нікому, нікому, нікому, нікому.

    Приклад: Я нічого не знаю. - Я нічого не знаю.

    676903





Таблетка допоможе структурувати ці знання і, нарешті, засвоювати її. Я не знаю про вас, але це простіше для мене поглинати інформацію у вигляді знаків: це допомагає поставити речі для того, щоб зробити голову.





Я сподіваюсь, що ти звернувся. свінгери А завтра ви почнете говорити як рідна Американка. Звичайно, це вимагатиме багато практики. Головне, щоб не кинути занять.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное