Не потрібно турбуватися про сімейне життя.

В день ми отримали лист, в якому жінка поділила свою історію і просила пораду. Її ситуація виявилася занадто звичною і життєздатною, в якій багато жінок визнають себе. Ось чому ми не змогли





Редакція "Сайт" Він показує історію читача і розповідає про вас Як створити відносини з чоловікомй

Моя назва - Інна, я 43, мій чоловік 50, і ми одружені майже 20 років. Збір двох дочок, 12 і 10 років. В останні роки наші зв’язки знизилися на обговорення поточних справ: навчання для дівчат, придбання нових речей та оплати комунального житла. Коли я спробую підняти питання про сім'ю, він вражає розмову про світові проблеми, які я не піклуюся про багато.





Намагайтеся говорити про нас, він тихий. Я не зацікавився. Ми не були поруч з ним протягом семи років. Ви не можете говорити про це.

Я працюю, Я подбаю про себе, Я подбаю його, Я подбаю про своїх дітей, Я працюю громаду. Моя людина також працює і іноді допомагає навколо будинку. Я не бачу ентузіазму для цієї ідеї. Я не впевнений, що він потребує.

Я поважаю його дуже багато, допомогти йому в бізнесі стільки, скільки я можу. Я не хочу залишити, але я не знаю, як жити. Чи не дивно ситуація? Що робити з цим?





Дійсно, просту ситуацію не можна назвати. Це випадок, де речі не виглядають так погано, але якщо ви занурилися, ви розумієте, що це просто зовнішній вигляд. Ця ситуація повинна бути динамічною. Ви повинні розуміти, як все було на початку, коли відбувався дискорд і які ваші почуття.





Щоб дізнатися всі причини, які відбуваються, потрібно відповісти на багато питань. Кожен шлюб є особливим, тому вам потрібно шукати індивідуальні причини. Однак у всіх подібних ситуаціях є щось спільного: все, що відбувається, є результатом 20 років життя разом. На деякій стадії побудови шлюбу ви не змогли слухати свої бажання і захищати свої інтереси.





Якщо жити в сім'ї сумно, потрібно знайти причини цього. Все починається з індивідуальної роботи. По-перше, ви повинні розуміти, що ви хочете від шлюбу, які ваші побажання не враховуються, що ви хочете змінити. Ви можете намагатися запам'ятати, коли речі не пішли, що ви хотіли б їх.





Також важливо аналізувати конфлікти і як їх вирішувати. Якщо ви ретельно підійдете до питання, ви можете зберегти шлюб і виправити його. відносиний Головне - Ваше бажання і бажання. Ви не можете залишити чоловіка зараз, але не можете нескінченно створити цей зовнішній вигляд сім'ї.

р.



І, звичайно, без щирої розмови не обійтися. У будь-якому випадку, необхідно розібратися, що на Вашому чоловікові. Спробуйте зрозуміти чоловіка, підтримувати розмову з темою, яка його цікавить. Можливо, ви можете поговорити про щось важливе.





Якщо чоловік не контактує, можна спробувати відвідати терапія. Сімейний психолог допоможе зрозуміти все. Ви можете побачити краще, що йде в сім'ї. У вас є моменти, які ви не вважаєте. Не потрібно чекати дива, нічого не станеться самим. Спробуйте зробити щось, хоча б зрозуміти себе.

Ви відчували такі ситуації в житті? Як ви вийшли з них?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное