Як навчитися впоратися з досвідом

Ваше замовлення. сновидіння - ось, Мадрид, у всій своїй славі. Прогулянка по ній, і небо здається трохи більш глибоким, сонце тепліше і повітря ... О, що повітря! Так береться тиждень або два: в новому корпусі вже було зроблено для того, як платити рахунки електрики також зрозуміло, що транспортні розв’язки були знайдені, маршрут складений. Все про життя і задоволення. Я не знаю, чому він так сумний вранці.





Багато людей думають, що переміщення в іншу країну назавжди змінить своє життя, дають мотивацію, дозволяють почати з чистого шиферу. На жаль, це не означає, що разом з новим етапом мігранти мають психологічну вразливість. Редакція "Сайт" Я спробував його розібратися.Як подолати депресію в новому місці.

Р



Вважають, що з людини в країні з високим рівнем життя, потім він повинен бути відразу щасливим. Ви не користуєтеся еміграцією, щоб ставити і скаржитися на труднощі, ви знаходитесь в рай! Плівки дуже швидко падають, глянець голлівудських фільмів набуває абсолютно шемалей Ось лише короткий список того, що мігрант може зіткнутися.





  1. Садиба.
    Один з перших почуттів ви відчуваєте після руху. Ностальгія є настільки сильною, що вона цілком здатна провокувати тривалу депресію, недооцінюючи самооцінку, винагороджуючи апатію. Намагайтеся бути менш самотніми. Зайдіть до міста, познайомитеся з новими людьми, зателефонуйте родині частіше, не залишаючись ізольованими. Це другий пункт у нашому списку.



  2. Ізоляція.
    Сепарація від родичів і друзів може емоційно девастатувати людину, привести до самотності, і це не можна допускати в будь-який спосіб: почуття можуть стати дійсно нестерпним. Ведучі ситуації є інтровертами, які, за рахунок складності зв'язку, важко знайти на поверхні. Зайдіть до мовних курсів, знайдіть іммігрантів, як ви. Будь-яка активність вітається.



  3. Розсилка
    Відключення після виключення є природним наслідком. Ви дійсно можете бути розчарованими, адже ви мріяли про щось інше, і «новий будинок» в цьому плані не задоволені: амбіції виявилися більш ніж можливості їх реалізації. Але не дайте. Ви повинні пройти через період коригування. Туне в ньому. , Україна



  4. Груша.
    На фоні загального згубства може виникнути фізична страх. До послуг відпочиваючих можна віднести страх депортації, затримання поліцією, проблеми зі здоров’ям. Ви раптом усвідомлюєте, що тут теж є шахрайці: ненависті люди, які спробують відродити вас лише тому, що ви є іноземцем і не розумієте місцевих реалій. Ми повинні прийняти цей факт і спробувати бути більш обережними. р.



  5. Боротьба за виживання
    Бог забороне, що ви повинні боротися або бити навколо покупок в пошуках знижки. Алас, це може стати будь-яким. Гроші не можуть бути достатньо для всього. До тих пір, як ви просто адаптуєте і жити на що ви приніс з вами, це може бути дійсно жорстким. Він стресовий. Виконайте його як тест, який повинен подолати всі витрати.





Зібрано, це називається синдромом Улісса, свого роду потрібно постійно перебудувати життя після переміщення і досвіду примітивний психічний дискомфорт з цієї нагоди. Так буває, що візит до психолога потрібно, але хто контактує з іноземною країною, особливо якщо грошей немає взагалі? Давайте спробуємо виділитися. Увійти самостійно.

533175 р.



Якщо у вас синдром Улісса.
  1. Не лікуйте на таблетках і антидепресантів, які лікар може призначити. Ви краще грати в спорт. У новій країні це буде чудовим способом боротьби з собою і своїми думками, і водночас отримати форму. Про нас
  2. Вишукане харчування, безумовно, добре, але спробуйте побудувати своє життя заздалегідь, щоб ви добре їсти. Адаптація вимагає багато енергії і тому їжі. 657067р.



  3. Ви повинні зробити щось з вашим мисленням. Хто сказав, що це буде легко? Подумайте себе і як ви відчували, коли ви вперше отримали на площині. Що сталося з ними і чому все змінилося? Що ви хочете? Відповідь на поверхню.
  4. Деякі люди, як правило, розірвати всі минулі зв'язки, спалювати мости. Це може реально мотивувати, дати додатковий імпульс, але для цього потрібно бути дуже стабільним психологічно: жертвувати все заради вашої вищої мети дорого. Симпатична, але це може працювати.




Хтось, навпаки, зберігайте всі з'єднання, щоб ви могли в будь-який час «прокрутити назад». Здавалося б слабкість, але спілкування з близькими завжди несе позитив. Друзі, сім'я, вони завжди будуть підтримувати вас, що означає, що ви не будете відчувати себе самотніми на планеті.





Щоб зробити це важкою темою, я хочу зробити вас простим питанням. Чи варто переїхати на іншу країну? Подумайте про це знову: що ви зараз і що ви отримаєте в кінці? Якщо ви не маєте вибору і ви повинні. Ви хочете натиснути? Подбайте про це, Як подолати себеКраїна не має значення на всіх. О, я майже забули. Ви завжди можете піти додому і ніхто не буде судити вас. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное