Як зробити сирний крем для торта

Я часто хочу вдатися в шматочок смачного торта. Ви не хочете купити десерт в магазині, адже склад більшості цих продуктів дуже сумнівний.

Торт з сирним кремом і фруктами Чому я люблю готувати млинці? Вершки на основі сиру менш жирні, ніж це зроблено на основі олії або конденсату. Смак цього торта дивний, і переваги набагато більше.





Цей крем підходить не тільки для бісквітного торта, але і для будь-якого іншого. Смачний торт з сирим кремом і фруктами Дуже швидко замочується і виходить навіть початківцям кухарям.

р.



інгредієнти
  • 180г борошна
  • 2 ст. меду
  • 2 яйця
  • 250г цукру
  • 2/3 ч.л. соди
  • 2/3 ч.л. розпушувача
  • 400г сир
  • 2 яєчні жовтки
  • фургон
  • 1 яблуко
  • 1 груша


Підготовка
  1. Тест готовий досить просто. У контейнері потрібно залити 2 яйця і мед. Не забудьте додати соду, розпушувач і цукор. Всі ці інгредієнти необхідно ретельно збити міксером.



  2. Поставте ємність на водяну баню і перемішайте ложкою до повного тесту.



  3. Видаліть бак з вогню. Нехай суміш охолоне і додаємо борошно. Змішайте липке тісто, яке потрібно залишити в холодильнику на 4 години.



  4. Потім беремо тісто з холодильника. Покрийте лічильник з папером для випічки і формуйте 5 скоринок, додаючи трохи борошна кожному.



  5. Випікати торти в духовці нагріті до 200 градусів за 5 хвилин. Як тільки вони стають золотистими в кольорі, потрібно відразу прибрати їх з родини. Прикріпіть круглу пластину і виріжте акуратні кола.
  6. Поставте обрізку на мисці і висушіть трохи більше.
  7. Вершки варять 10 хвилин. Покласти сир в вогнетривку ємність, 2 яєчні жовтки, ванілін на кінчик ножа. Збийте всі інгредієнти блендером.



  8. Додаємо масло, кладемо бак на вогонь. Нагріваємо суміш до бульбашок, постійно помішуючи. Після цього кип'ятять ще 3 хвилини. Крем повинен мати консистенцію товстої манни.
  9. Змащувати всі торти з вершками, а також весь торт зверху. Сметана не поширюється на всю і прекрасно лягає.



  10. Декорувати десерт з лівими тортами і шматочками яблук і грушів. Бон придаток!





Вся підготовка займає не більше 40 хвилин. Торт можна зробити навіть після важкої роботи дня. Я щиро сподіваюся, що рецепт буде включений до вибору ваших улюблених десертів.

Спробуйте насолоджуватися кожним днем і не боятися експериментів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное