Інструкція по підготовці тришарового торта

Старий Татар, мій найкращий друг, поділився сім'єю тришаровийй Не їсти так багато! Дуже ніжне повітряне тісто, просто розтоплення у роті.

Начинка з чорносливом і абрикосами виходить безцінно ароматним і соковитим, а лимонний шар гармонійно балансує солодкий смак і дарує приємну кислинку. Не торт, мрія!

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як приготувати. татарй Як красиво він всередині, очей щасливий!





Татарський тришаровий торт Інгредієнти для тесту
  • 3 ст.л. борошна
  • 200г вершкове масло
  • 100 мл молока
  • 60г цукру
  • 1 ч.л. розпушувача
  • щіпка


Наповнення інгредієнтів
  • 250г сушений
  • 250 г чорносливу
  • 2 лимони
  • 6 ст. цукру
  • 1 ст.л. борошна






Підготовка
  1. Щоб приготувати начинку, обрізаємо лимон з двох сторін, ділимо на 4 частини, пропускають через м'ясорубку. Також подрібнити окремо абрикоси і чорнослив.



  2. Додайте цукор і столову ложку борошна до лимона. Дивитися його добре.



  3. Щоб приготувати тісто, опустіть холодну олію з морозильної камери в борошні і натрієвому на великому тертці до утворення масляно-жирової крихти. Встановіть біля двох столових ложок крихт, щоб посипати торт.



  4. Додаємо цукор, розпушувач і сіль на тісто. Перемішайте і потім залийте молоко. Змішайте тісто. Поставити його разом.



  5. Перенести тісто на стіл, наповнений борошном, розкачати в ковбасу і розділити на 4 частини. Одна частина повинна бути трохи більшою, ніж інші.



  6. Більшість тіста розгортають і викладають на дно форми для випікання так, щоб є також сторони. Форма змащується невеликим шматочком вершкового масла або покривається шматочком пергаментного паперу.



  7. Розподілені чорносливи внизу. Прокочуйте наступний шматок тесту і викладіть на чорнослив, акуратно притискаючи краю. 191724



  8. На тісто кладуть абрикоси, рівномірно розподіляють по всій поверхні тесту. Накриваємо шар сушених абрикосів наступним шаром прокатного тіста, викладаємо начинку лимона. Покрийте її з останнього шматка тесту. Покладіть решту крихти зверху. р.



  9. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 45-50 хвилин. Нехай торт охолоне повністю, а потім нарізати на шматочки.



  10. Це, тришаровий Я готовий з ароматною начинкою. Бодибилдерши!





Редакційна консультація Я також рекомендую вам дізнатися рецепт для пісного пирога з чорносливом. За винятком слив, просто пара інгредієнтів!



З великою кількістю начинок і багато начинок. смачнийЦей торт прикрасить будь-яке свято. І тепер я запікаю його в неділі для радості сім'ї і друзів. Ви не пошкодуєте!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное