Рецепт салату з маринованими ями

Сьогодні ми їсти салат «Лісічкіний Радий». Ну, «Лісічкіна» це тому, що вона має червоні плями, і «Джой» тому, що цей салат буквально створений для того, щоб зробити більшість з них. термін дії У нас є мінімальна закуска. До тих пір, як ви очікуєте картопля на смаження, це це. Не вдарив лежачи чоловіка, як вони кажуть.





Цей рецепт був поділений дружиною, тому я міг відразу ж зустрітися з несподіваними гостями на столі, поки вона приготувала щось з важкої артилерії. Салат з бруків та фруктів Це так просто, що я витрачаю буквально п'ять хвилин на ньому, і ще п'ять хвилин на ньому, щоб зрізати сир і ковбаски. Тут накривається «краса», сидить познайомитись з змістом різноманітних красивих пляшок. О, так, рецепт!

р.



Вам потрібно.
  • 150г варене куряче філе
  • 80г Корейська морква
  • 80г біла капуста
  • 120 г консервованих (оцинкованих) фумерів
  • 1 ст. майонезу
  • Сіль за смаком


Хлопці, щоб бути чесним, я не турбувати з інгредієнтами на всіх: все готове в магазині прямо поза будинок. Так, коли замовлення настає протягом півгодини, я йду там і вирішувати всі проблеми. Але якщо у вас час краще зробити всі маніпуляції своїми руками. Якщо є вогонь, то є вогонь.





Підготовка
  1. Філе курячого котла в солоній воді до готовності, дайте охолонути і нарізати дрібними кубиками.



  2. Вимити капусту соломкою так, щоб вона також була розміром сане. Якщо ви підозрюєте, що капуста є важкою, ви можете трохи порізати.



  3. Я також готую моркву в корейці, щоб вони були автентичними. Всі приправи купуються в магазині. Але частіше, ніж не, до.



  4. Найголовніший момент. Поставте все в підходящу чашу, додайте оксом, майонез і перемішайте з великою ложкою. Сіль за смаком, готовий!



  5. Перед подачею на стіл ви можете вирізати шматок томата в салат, посипати очистку насіння зверху, додати цибулю будь-кому вам подобається. В цілому є кімната для фантазії. Зайдіть!





Це його. Я збираюсь з ситуації. Курячий салат і совки Він вийшов дуже, тому тепер я повертаю курку. Залежно від настрою. Написати коментарях про варіанти цього салату, цікаво приготувати його в іншому вигляді. Але, ймовірно, це не буде «Лісічкіна», але деякі інші. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное