Який хороший сир брі з скоринкою

Брі - це м'який сир, виготовлений з молока корова, отриманий з назви французької провінції біля Парижа, де він був першим виготовлений.





Сир царів і царя сирів.





Charlemagne, який відкрив сир брі в 774 році, сказав: «Я просто смакував одну з найвишуканіших страв. й

М'які сири сімейства хабарів виготовляються з сирого коров'ячого молока. У вигляді тістечок діаметром 30-60 см і товщиною 3-5 сантиметрів. Хороша кришка покрита цвіль, що нагадує білий оксамитовий колір.

р.



Під скоринкою - ніжна рідка маса вершкового кольору, з якої настає легкий аромат лісових горіхів. Молодий хабар має м'який і ніжний смак, як м'яко зрілий, він стає різким. Чим тонше брикосовий торт, точніше сир.

Чи можу я їсти скоринки? Сирний корж Він складається з пеніциліну, грибів, які не знайшли ніде в природі, крім сиру. Так безпечно їсти навіть тим, хто алергічний на цвіль.





Стів Тейлор, директор програми досліджень та ресурсів харчової алергії (FARRP), сказав:: Не існує ніяких доказів, що сири цвіль можуть бути алергенними через пінгіциллум кандидюм crust.

Алергія викликається спірами цвілі, що надходять в дихальні шляхи, через це алергічна реакція на цвіль плутають з реакціїм тіла на цвітіння. Сирна цвіль є міцелій, не спори, тому їсти халат скоринкою абсолютно безпечно.

Крім того, для гурманів є скоринка хабара - це частина сирної гастрономічної культури. Варто уточнити, що гіркий і стає дуже неприємною скоринкою старої кришки, тому спробувати вибрати свіжий сир.





Сир твердий відрізняється високим вмістом фосфору, різними вітамінами і кальцій, і цвіль допомагає його повному поглинанню. Тим не менш, є негативні аспекти: через високий відсоток жиру, хабар слід споживати в обмежених кількостях, особливо тим, хто слідувати фігурі.

Якщо є білий рідко і поступово, не існує небезпеки для здоров'я, але його надмірне вживання може негативно вплинути на мікрофлору кишечника, особливо після шлунково-кишкових захворювань. Повністю здорові люди радять споживати не більше 50 грам сиру хабара на добу.

Як послужити сир Сир твердий зазвичай подається на скибочках разом з скоринкою. Якщо ви не любите скоринки і бояться його спробувати (в варті!), просто відокремте його від сиру ножем. Краще вирізати її з краю до центру, щоб не вичавити м'яку внутрішню частину.





Можна їсти хабар на свій смак, але його ще краще включити в сирну тарілку, доповнивши виноградом, грушами, білими тріщинами, горіхами, медом або варенням. Прогріватися можна в духовці (в фользі) перед подачею на стіл, тому його легше змащувати на тостих і тріщинах.





Сир твердий для випічки печериць під сиром. А нагрітий в духовці з журавлинним соусом, він загиблий!

Якщо ви не знайомі з сиром бри, радимо швидко виправити це дратівливе випромінювання, і король сирів повністю “відкритий” для вас весь смак.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное