Як зберегти дружню атмосферу в сім'ї

Чи має право позбавити підліток, який тільки вступає в доросле життя вдома? Як це. зрілі Чи можна контролювати долю сина, навіть прийнятий? По-перше, емоції з'являються на графіках. Чому люди, як правило, бачать проблему в кого-небудь, але ніколи не в собі?





Редакція "Сайт" Він стикався з самотньою дружиною, щоб вибрати між ним і її сином з першого шлюбу. Виявляється, в будь-якому з варіантів вона втрачає. Це висновок, що слід малювати з неї лист. Тут зустрінемо мене.





Одружена протягом 5 років, У мене є підліток сина від мого першого шлюбу. Минулого року ми мали дитину разом. Після народження дитини мій чоловік почав натискати мене, щоб вимагати, що мій син після закінчення школи йдуть до чоловічого, не до коледжу. Син і чоловік рідко перетинають, відкривають між ними не буває. Мій чоловік робить всі скарги на мене. й





«Так, що наша сім'я є його, я і наша дитина, і мій син мій придаток, ідіот, і ми повинні залишити нас якомога швидше». Це дає мені вибір: або мій син листя або розлучення. Син допомагає з дитиною, з очищенням, але чоловік вважає, що син ледачий і нічого не робить. Я не залишаю сина, але я не знаю, як правильно робити. Мій чоловік завжди кладе свої побажання першим і не проти компромісу, він очікує їх від мене. й





Які психологи Про нас
  1. Це можна зробити висновок, що поки він народився. загальнийЧоловік просто переносить присутність сина. Важлива точка: чоловік робить скарги тільки до своєї дружини, він не спілкується зі своїми кроками. Чи можна припустити, що він розуміє базовість його дій? У будь-якому випадку людина використовує жінку, щоб усунути свої внутрішні комплекси. Краще зупинити його.



  2. Чоловік пригнічує сходинки, які не дають можливості отримати освіту, збирається викинути його на вулиці, що можна сказати про можливу підтримку? Уважаю, що запрошує дружину, щоб зрадити свого сина, і навчає молодшого. Як зрадити близьких, сім'ї, брата. Потрібно дізнатися.



  3. Виготовляючи маму, оберіть між дітьми. Неперевершено до нормальної людини. Яка загроза може поспілкуватися підліткам? Розумно здоровий, допомагає навколо будинку, живе повноцінне життя. Це сором'язлива, що виникає така ситуація. Навігація впевненість Намагатися позбутися від диких синів не призведе до нічого хорошого.



  4. Важливо намагатися пояснити чоловікові, що наявність сходинки в будинку благотворно впливає на дитину. зріліТакож важливо для загального сина. Після того, як будинок допомагає навколо будинку і, очевидно, любить молодше. Згодом він почне навчатися, працювати неповний робочий день, захоче більше свободи, запустивши квартиру. Безперервно відмовляються від потенційного помічника та майбутньої підтримки є важливим для передачі цього повідомлення.





Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Любов і розуміння Сім'я є основою. І в цій ситуації ми обов'язково не на боці чоловіка, які з причин невідомі нам раптом вирішили позбутися від підлітка. Ми не розуміємо, що мотивує дорослого. Ми очікуємо вашу думку. Як ви думаєте, що жінка повинна діяти?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное