Як приємно відтворити друзів на наступних зборах

Відмінюється варіант з караоке-мухою, час не дозволяє виходити за межі міста, що означає, що штани та футбол. Так що це буде! Ми збираємося разом в нашому будинку і збираємо теплою стороною. Ми не будемо готувати багато, ми будемо купувати деякі продукти харчування в кулінарії, дружина випікатиме тільки м'ясо в духовці. Я подбаю про організацію дозвілля, щоб ніхто не буде нудним.





Колеса і веселощі, що нам потрібно прогріти. Що жартувати - це не важливо, що це стосується. Ви повинні підготувати своїх друзів до найважливішого. Я думаю, що кілька простих відвертів допоможе розслабитися, а потім ми будемо грати в Crocodile. Це родзинка нашого вечора, і ми плануємо добре сміятися.

р.



Хтось з почуттям гумору не розвивалися кращих відносин, тому я намагаюся вибрати найбільш толерантний. Я хочу, щоб вечір був успішним, але деякі мої друзі досить вразливі. У вас є питання, але це також частина розмови. Інтернет завжди надходить на допомогу. Ви можете використовувати лише один раз.





Джокс і жарти.
  1. Найкраще починати з логіки та уваги. Як це зробити? Перептонський або періпонський барабан? Кожен в хору скажеш «перепсон». Вронг! мембрана барабана, що працює. Цей жарт не знає про цей жарт заздалегідь.



  2. Запитайте себе: Чи є Winnie Pooh свині або борі? Вінні Пух насправді є ведмедем, але дев'ятдесят відсотків буде наполягати, що він є бором. Але можливо, що хтось здогадує.



  3. Що десять разів сто? Це право, кілограм, не тільки літр, так як кожен використовується для мислення.



  4. Ми можемо грати в зоопарк. Правила прості: як тільки гравець чує ім'я тварини, що ведучий раніше дав йому, він повинен сидіти на підлозі, а інші зупиняти його. А потім ведучий списує тварин, і коли кожен почує кота, починається настій. Бо хост дав всім тим же словом - "кат!"



  5. При ретельному похованні з різних магічних судин можна відіграти язика-посадку. Важливо заздалегідь тренуватися, щоб адекватно встановити завдання. Ось вони, ці "швидких скручень":
    до Це кулон.
    - У мене є два капелюхи, один модний і інший не модний.
    - На пагорбі я збираюся на пагорбі.
    - Я збираюся по лунках, я не збираюся з каструлі.
    Для дітей необхідно надіслати в наступну кімнату.





Я люблю жарт: іноді я спеціально підготував, іноді я жарт неприпустимо. Чи можна дізнатися це з метою? Не проблема! Не жартувати або приниження. Неприємний жарт, щоб заспокоїти всіх навколо і заражати сміхом. Для того щоб організувати вечерю і запрошувати друзів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное