Як створити атмосферу романтики і комфорту в будинку

14 лютого — День Святого Валентина, свято якого незмінно відбувається в романтичній атмосфері. Найефективніший спосіб його створення – прикрасити будинок милим декором, що символізує сильні почуття закоханих.

Сьогодні видання. "Сайт" Зберегти свічники День закоханих. Я збуджусь про No 5, і я обов'язково буду робити No 7 сьогодні!





Тримач свічника своїми руками
  1. Яка ніч з коханою людиною без свічки? Звичайні свічки в червоному і білому діапазоні - хороший, але трохи нудний варіант декору для свята. Я пропоную диверсифікувати його - зробити свічник своїми руками, який буде виглядати приємно. кава-сходженняй Просто заповнюємо низьку скляну ємність з кавовими квасолями і кладемо плоску свічку в ній. Також можна вклеїти свічку з зернами або використовувати палички кориці. Все залежить від ваших смакових вподобань!









  2. Хороша ідея з келихами.







  3. Щоб заповнити будинок з накидом ароматом, введіть одну червоною свічкою, 8-10 корицею палички, клейовий пістолет і красиву стрічку. Поведи мене, всього за 20 хвилин ви будете мати стильний декор на вашому столі, і ви посміхнетеся з гордістю за результат!



    р.







  4. Як красиво! Це саме те, що мій будинок відсутній.







  5. Кілька милих варіантів! Р







  6. Скажіть свою любов не тільки на День Святого Валентина! Я впевнений, що цей декор буде доречним на будь-який день тижня, незалежно від свят і сезонів.









Порада редакційної колегії A за закуску я раджу дізнатися рецепт приготування пісочного торта з фруктово-ягідною начинкою. Ідеально поєднує ніжність піщаного тіста і яскравий смак соковитих ягід. Неможливим є розбити!







Пісня при виконанні. свічник 14 лютого обов’язково оцінить подарунок. "І я хотів піти в будь-яку точку, закрити будинок і не знайти ключа. Але я вірю, що все не було втрачено, поки світло не згасився і свічка запалилася.

Що про всю красу? Ви прикраситьте будинок. День закоханихй Поділіться ідеями в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное