Як приготувати манта в каструлі

Моя діда була військовою людиною, щоб він і його бабуся мали відвідати різні частини світу. Проживала в Узбекистані близько 11 років, де народився батько. Моя бабуся знає багато страв з різних країн. Узбек Приготована спеціальною милою.

І тепер я за допомогою свого рецепта, щоб зробити їх для дому. Мантас приходять з м'ясною начинкою і рослинним з капусти, гарбуза або картоплі. Манта з картоплею за смаком не поступається мантамВони підходять як для вегетаріанців, так і для тих, хто дотримується застібки (якщо ви готуєте тісто без яєць). І це досить серйозний, смачний і водночас бюджетний варіант обіду для великої родини!





Манти з картоплею Редакція "Сайт" Він розповість, як приготувати. картопля в каструлі. Тісто джитні, смачна начинка, пряний аромат ... Неможливим є розбити!

Тест інгредієнти
  • 1 ст. л.
  • 1 яйце
  • 2.5 ст. борошна
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • сіль


Наповнення інгредієнтів
  • 700г картопля
  • 1 цибулина
  • 80г зелений
  • сіль, перець за смаком






Підготовка
  1. Щоб приготувати тісто в глибокій мисці залити склянкою води при кімнатній температурі, рослинне масло, побити 1 яйце і додати сіль. Натираємо і потім додайте сіяне борошно. Борошно йде від 2 до 2,5 склянок. Кількість залежить від якості борошна. Змішайте тісто. Поставте його в люмп, покрийте його харчовою плівкою, і залиште її на столі півгодини.

    2398754



  2. Щоб приготувати начинку картоплі, очистити і порізати кубиками. Також цибулина нарізають кубиками, зелень дрібно подрібнюють ножем. У зручному контейнері змішайте картоплю з цибулею і зеленню. Продам його і за смаком. Подивитись його добре. р.



  3. Тісто ділять на дві частини. На пилоподібному борошняному столі розкачати тісто в тонкий шар товщиною 1-2 мм. Є два способи формування. Першим є розділення тестового шару на рівні квадрати близько 10 х 10 сантиметрів за розміром. Покладіть начинку на кожну площу тесту, а потім вигинаємо кути тесту, утворюючи мішки.





  4. Другий варіант - вирізати коло діаметром 6-7 сантиметрів від тонко рулонного шару тіста. Для кожного кола викласти столову ложку начинок, щіпивши краю.



  5. Поставте манта на велику пластину або планшет, покриту харчовою плівкою і залиште на 10-15 хвилин.



  6. Покладіть на сковороду трохи масла і обсмажте їх трохи на одну сторону під закритою кришкою.



  7. Залийте 1 склянку окропу в каструлю, злегка посоліть воду і накрийте манту кришкою. Варіть близько 25 до 30 хвилин до готовності. Зверніть увагу, що вся волога з каструлі повинна випаровуватися.



  8. Готові манти Поставте на тарілку, додайте соус і зелень. Бодибилдерши!





Редакційна колегія постійно відварена манта або запарила, і тільки недавно відкрила абсолютно новий рецепт. Я пропоную, як варити манта в духовці. Турецька версія улюбленої страви!



Домашній манта - справжня сімейна їжа. Голона, затишна, ситна. Я подаємо їх сметаною і зеленню. Вони варять і їсти з задоволенням! Не забудьте спробувати, щоб ваша сім'я була такою.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное