浜у 涓 蹇

Моя дружина має рідкісний подарунок - вона встановлює таблицю буквально з нічого. Зеро продукти харчування і п'ять хвилин часу є те, що потрібно отримати три великі лобі на столі. Поки я шукаю чашки, вони на столі. магіяй Обговоримо один з них.





Цибулю для тіла Це завжди корисно, особливо якщо це не піддається тепловій обробці. Багато людей припиняють запахом, який може бути досить важко боротися. Тому друзі дивляться з відчайом на салаті «Веб». Ні! Приготуйте його разом і ви дізнаєтеся чому.





Здавалося б смішно, але салат готують тільки трьома інгредієнтами, які завжди на руці. Я завжди підозрю, що рецепт так простий, але що? Яка моя точка? Якщо ви дійсно хочете лука, і ваша дружина розчаровує про її манікюрні справи, ви можете створити "Веб" себе.





Вам потрібно.
  • цибуля 1 шт. (або більше)
  • оцити
  • рослина


Підготовка
  1. Найважче, щоб отримати лука. Жорстокий дядько не повинен дати сльозу, тому взяти ємність, залити воду в неї, покласти хвостик безпосередньо в ємність. Це найкращий спосіб отримати тонкі кільця, а вода відразу нейтралізує рідини, які дратують карбону.



  2. Відправити лаціна в воді і додати оцет так, щоб маринад ледь кислотний. Посольства за своїми гастрономічними переконаннями. Цибулю в маринаді слід лежати, не плавати.



  3. Зачекайте п'ять хвилин, тепер маринад можна злити. Залиште цибулю в контейнері або вставте в більш зручний посуд - це до вас. Просто пам'ятайте, щоб заповнити рослинне масло після цього. Салат «павук-ВІС» готовий!





Ви можете замовити смачний салат в оригінальній формі. Або можна додати мариновані гриби або низькорослий оселедець, нарізаний шматочками, це буде тільки краще смакувати. Зрозуміло, це те, що тільки можна зробити. цибулю! Поділіться рецептом з друзями, мати хороший апетит.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное