Що Neil Gaiman говорить про природу і переваги читання

У сучасному цифровому світі ми часто забуваємо, як приємно читати книги. Багато батьків вважають за краще брати дитину з планшетом. Так це простіше: дитина грає яскраві ігри або дивитися мультфільми і не вимагає багато уваги. Але батьки пропускають те, що читання книг у розвитку дитини набагато корисніше, ніж грати на планшеті.





Сьогодні видання. "Сайт" Я хочу поділитися з вами статтю Нейл Гайман, письменника та справжнім майстром дитячих і не дуже казок. Він каже, Чому потрібно читати книги? І чому читання є запорукою нашого майбутнього і щастя.

Neil Gaiman сказав: «Так що я збираюся поговорити про читання та читання фантастики та читання для задоволення є одним з найважливіших речей у житті людини». А ось чому так важливі для нас книжки, і як вони роблять наше майбутнє і наша дитяча майбутнє залежать від них?

У цьому випадку він дуже дивний, бо він сам письменник. Якщо люди припинили покупку книг, він буде з роботи.

Ґайман заявив, що «Я, напевно, зацікавився читанням людей, у людей, які читають фантастику, у бібліотеках та бібліотекарах, що існують та завоювати любов читання та існування місць для читання». Так я знаходився як письменник. Але я набагато більше дивився як читач.





Автор описує, як свідчив розмову про будівництво приватних в’язнів. Виявляється тюрма для планування його майбутнього зростання. Вони повинні знати, що кількість ув'язнених буде в 15 років. І вони можуть легко прогнозувати, що за допомогою простого алгоритму.

На основі опитувань про те, що відсоток 10-річних років не можна прочитати зараз. Звичайно, немає прямої залежності. Ми не можемо сказати, що не є злочинцями в освітленому суспільстві. Але відносини видно. З цього ми укладаємо, що фантастика важлива. Особливо читайте його на задоволення.





Neil Gaiman коментує: « Найпростіший спосіб забезпечення грамотних дітей – навчити їх читати і показати їх, які читання весело». Простіше, щоб знайти книги, які вони люблять, доступу до них і дати їм читати їх.

Відкриває любов читання і розвиває емпатію. Що потрібно знати, що відбувається поруч, бажання перетворити сторінку, навіть якщо це буде важко, просто знати, де це буде йти, є реальним приводом. Цей процес дозволяє дізнатися нові слова, подумайте по-різному, перейде вперед. Ви не можете уявити своє життя без читання.





Друга перевага читання є емпатією. Але чому треба розвивати? Neil Gaiman коментує: "Емпатія є інструментом, який об'єднує людей і дозволяє їм бути більш, ніж нарцистичні лонери. й

Ми також знаходимося в книгах щось важливе для життя в цьому світі. Ми також знаємо, що світ не повинен бути таким чином, він може змінитися. Майже всі люди, які змінили світ в одному або іншому, які придумали майбутнє, читати наукову фантастику як дітей.

Література показує нам різний світ, де ми ніколи не були. Ви ніколи не будете задоволені світом, в якому ви зростите. І невдоволення - це хороша річ, вона робить вас зміною і покращувати світ, зробити її різними, зробити її краще.

р.



Коли ви починаєте реалізувати це, якщо не в дитинстві? Якщо в дитинстві дитина має бажання змінити світ на краще і зробити її іншими. Чи можна ви подумати про все краще?

Батьки повинні підштовхувати дитину, щоб читати, наполягати цю любов у нього з люльки. Ні, навіть до пологів. Прочитайте свої дитячі оповідання, дайте їм книги та заохочуйте їх читати. Це дасть їм неймовірні переваги в майбутньому. Для дітей з книгами та місцями, де їх можна прочитати. Візьміть його до бібліотеки з часом.

р.



«Бібліотеки свободи. Свобода для читання, свобода спілкування. Це навчання (що не закінчується день, ми залишаємо школу або університет), це дозвілля, це притулок і доступ до інформації, говорить Neil Gaiman.

Книги – це спосіб спілкування з людьми, які більше немає. Як навчатися з тих, хто створив цей світ в певній мірі. У казках, які постаралися, ніж у багатьох країнах, казки, які вижили культуру і стіни, які вперше розповіли. Якщо ви не цінуєте його, ви не цінуєте інформацію, культуру та мудрості. Ви відчуєте голос минулого і завдати шкоди майбутньому.





Neil Gaiman каже кожному батькові, «Ми повинні прочитати шлях до наших дітей». Прочитайте їх, що робить їх щасливими. Ознайомтеся з історіями, які ми втомилися. Поговоріть про різні голоси, зайдіть їх, і продовжуйте читати, бо вони навчилися це зробити. Щоб зробити читання aloud момент єдності, час, коли ніхто не шукає на своїх телефонах, коли спокуси світу встановлюються біля. й

Всім дорослим, дітям, письменникам і читачам варто мріяти. Ми робимо все. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Але це не так. Це люди, які змінюють світ і створюють майбутнє. Тексти пісень, а це означає: І вони роблять це, тому що вони знають речі можуть бути різними.





Neil Gaiman коментує: "Ми повинні зробити речі красивими." Не робити світ гірше, ніж це було перед нами, щоб не згубити океани, не переходити на наші проблеми до наступних поколінь. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Я сподіваюся, що ми можемо надати нашим дітям світ, де вони будуть читати і читати, де вони будуть уявлятися і розуміти. й

І ми сподіваємось так з Neil Gaiman. Ми сподіваємося, що сьогодні ви поставите свій новий пристрій і прочитайте історію вашої дитини або поділитися улюбленою книгою з ним.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное