Як налаштувати спальню і зробити її більш комфортним

Спальня є святим місцем. Ви закриваєте двері і перейдіть до Нирвани, де ніхто не завадить порушувати мир. Але для того, як у мене виникли відчуття дискомфорту. На прохання дружини він Дзеркало Право перед ліжком я відчув, як було хтось ще в кімнаті крім мене. Якщо я використовую, щоб насолоджуватися приховуванням в затишній тиші, тепер я мимоволі починаємо уникати спалень.

990 р.



Я не хочу, щоб згасити дружину і попросити її видалити дзеркала. спальняАле не можна звикати до неї. Я вирішив зібрати інформацію. Мапа Я невірна людина. Вимкнено! Я не можу вірити, що я ніколи не звертаю увагу на те, що це може бути так дратує. Так, жінки і джентльмені, робимо все для смаження, потім чоловіки не пройдуть до спальні!





Ідеї для спальні
  1. Робоча зона
    Не обов'язково влаштувати робочий кут у спальні. Написати власні пісні або зробити розрахунки в іншому місці. Якщо квартира однокімнатна, то слід подумати про поділ простору на зони, один з яких буде дано простір тільки для відпочинку і сну. У будь-якому випадку, робота в спальні - це ідея.



  2. Старі подушки
    Я був здивований, щоб дізнатися, що багато людей дроїться подушками. Як, некомфортний і все. Як зрозуміти, що подушка застаріла і її час купити новий? Спробуйте складати його навпіл, якщо вона не повернулася до своєї колишньої форми, то це час. Все про постільну білизну також слід регулярно оновлювати.



  3. Маленькі речі.
    Виявляється, що дрібні речі люблять предмети інтер'єру, всілякі свічки, підставки, паперу також можуть ретельно процідити. Ви не здавалися бачити будь-який злочинець, але все в відсіку створює негативний фон, натискаючи на підпункті. Тому варто поставити спальню для того, щоб і перенести зміни в вітальню. Де є активний простір.



  4. Книги та одяг
    І справді, хто хоче сподобатися шкарпеткам, які ви кинули десь в районі ліжка, і вони лежачи там, що забруднює навколишнє середовище? Це те ж саме з книгами. Оздоблений читання - візьміть їх до шафи, чому кладуть їх в палі на головках? Так, додатковий одяг в спальній боротьбі!



  5. Косметика та гаджети
    Ще одне цікаве спостереження. Деякі хлопці не люблять, що дружина зазвичай зношує макіяж у спальні, що означає, що всі макіяж є прямо там. Не викликає захоплення, особливо якщо вони лежать в будь-якому місці. Ви лежите на ліжку і є телефон. Якщо Ваш бізнес не залежить від телефонного дзвінка, залиште його поза спальнею.



  6. Домашні тварини
    Тут думки діляться на два: хто любить спати в обіцях з двома лабораторами, і хтось не переносить спів птахів зовні вікна. Якщо ви хочете правильно спати, відправте всі гамстери, поросят, кішки з спальні двері, інакше ви не будете відпочивати. Регулювання нічного життя домашніх тварин абсолютно непотрібне.



  7. Під ліжком.
    Коли був останній раз, ви подивилися під ліжком? Це право, є полігон, пилозбірник. Дружина ходить в спальню і говорить, я пахне. І шукав у мене. Коли я прокинув все з ліжка, зникне запах «старого» Так це не мене, якщо що-небудь.



  8. Дзеркало.
    Про нас Що я шукав. Вони кажуть, що дзеркало поміщається в спальню для збільшення простору, але це може мати протилежний ефект. Крім того, люди починають дивуватися про різні речі. Деякі кажуть, що вони погіршують сон. Затриманий. Якщо потрібно дзеркала, нехай не буде в повній висоті. Я поговорю з дружиною, щоб перейти до іншої кімнати. р.



  9. Телебачення
    Це реальна проблема. Що ще гірше, коли ящик став рівним і не зайнятим дорогоцінним простором. Я закрутив її до стіни і ви божевільні. Але для Христа, не в спальні! Продовжуємо роботу у вітальні. Якщо квартира однокімнатна, то хоча б не покласти плазму перед диваном. Ви відключаєте раніше.



  10. Ліжко
    Це головний елемент і ключ до вашого відпочинку. Виберіть ліжко, де можна відпочити. Місцезнаходження також грає роль, тому ви повинні працювати важко знайти правильне місце. Якщо ви хочете бачити схід сонця у вікні або ви не хочете бачити все залежить від того, як ви кладете ліжко.





Інтер'єр стін в спальніЦе те, що люди думають про це. Але краще відмовитися від окремої статті до цього питання, адже тема досить велика. Зареєструватися І більше. Будь ласка, напишіть у коментарях, як ви покращуєте вашу спальню, кожен погляд важливий для нас. Тим часом редакційна колегія "Сайт" Бажаємо вам міцного настрою!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное