Майстерність трансформації саду в дачній ділянці

Все ближче до природи. Походимо в село, щоб побачити мій бабуся, отримайте для пікніки або в лісах, і навіть піти в гори. Але ви не повинні йти далеко. Котедж поза містом є відмінним варіантом для відпочинку. Це спеціальне видання для вас. "Сайт" Я збираю кілька прохолодних ідей і сьогодні я розповість вам, як прикрасити нерухомість.

Справжні садівники знають: робота в свіжому повітрі корисно для психічного балансу і хорошого здоров'я. Дуже добре переключати і взяти з собою ламку міста. З'єднання з гармонією природи, завдяки жорсткій роботі та зусиллям ми даємо рослини нове життя, озеленюючи нашу планету.

Красиві клумби Дуже цікавий буде виглядати уздовж доріжки, красиво декоруючи прохід. Ще одним варіантом декору є клумби, висаджені всередині старих дерев. Оригінальний і незвичайний.





Найпопулярніші

Прізвище

Комбіновані букети рослин, вибирають сорти багаторічних квітів, що ростуть навесні і влітку. Забут-ноти, фіалка, гладіолуси і хризантеми прикрасить сад, радує приємними ароматами.



Прізвище



Прізвище

З каменів можна побудувати невеликий фонтан.



Прізвище

Зробіть ставку? Чому? Адже так приємно сидіти на затишній лавці і читати книгу до звуків заливної води. Ставка з фонтаном подарує навколишній простір ще більш гармонійно.



Прізвище





Пінтерест Скуленти на дачній ділянці. Невибагливість і приголомшлива різноманітність форм цих рослин робить їх надзвичайно привабливими для садівників.





Зима

Прізвище

Шлях в саду. Подбайте про рослини.



Прізвище

Арка стане ефектним акцентом садової ділянки, а за допомогою групи арок можна побудувати тунель або галерею. Плетіння квітів прекрасно прикрасить дизайн.



Прізвище



Прізвище

Гортикультура Творча робота. Використовуйте і уяву уяви, створюйте чарівний сад в домашніх умовах або в країні. Ми бажаємо успіхів і творчого натхнення!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное