Мистецтво декорування саду з бетонними блоками

Будівля над, і у вас є кілька десятків блоків, що знаходяться у вашому розпорядженні? Це великий, через пресований бетон-брикет Ви можете побудувати не тільки капітальні споруди. Удосконалення дачної ділянки, вони дуже корисні для будь-якого дачника, як цінний непроваджений матеріал.

Сьогодні видання. "Сайт" розповість вам, як створити ідеальний сад За допомогою бетонних блоків корицю і не тільки. Я зустрівся з Nos. 4 і 7!

166652



Ідеї дизайну саду
  1. Ідея для декорування клумб на дачі. Довгий!







  2. Для пожежі потрібно зробити місце. Крім того, ці чудові блоки можуть допомогти зробити лавку, стати відмінним опорою для дерев'яних брусків. р.





  3. Ця свідома простота і грубість матеріалів дуже популярна серед зарубіжних садівників.



    р.

  4. Я ніколи не думав, що цей будівельний матеріал може зробити такі чудові і дуже стильні речі, які перетворять будь-який сад! , Україна



    152130 р.

  5. Не блоки корицю разом! Ці варіанти, можливо, будуть застосовуватися в котеджі.





  6. Більше ідей для натхнення.





  7. Декор для відпочинку cinderblock.







Гарний, затишний сад з ранньою весною до пізньої осені - тут це, мрія! Але витрачаючи всі ваші вільні часові копання в саду і піклуючись про газон кожен вікенд є нудним задоволення. Я пропоную вам ознайомитися з ідеями саду для мережива (ви не можете доглядати). Всі необхідні інструкції та фото додаються!



Як видно, навіть іржі і бетоноблок Якщо ви знаєте, як його використовувати. Найкраще використовувати цей матеріал в саду. Однак блоки можуть використовуватися всередині будинку.

Що ви думаєте про ці варіанти? Чи можна використовувати їх для вашого саду?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное