Як приготувати charlotte на сметані з кокосовими стружками

Що робити з коробкою яблук, які лангушують на балконі і повільно починають псувати? Вони виявилися трохи кислою, і це відразу впливає на швидкість споживання в їжу. Повільно, дружина варить компотів або просто випікає в духовці, і це вирішив на солодких випічках використовувати багато одночасно.

1337818



Як зробити ШарлоттЯ не знаю, але я не маю практики, і моя дружина знайшла десь польського рецепта і готувала його. Виявилося так добре! Я запитав вас, щоб розповісти мені те, що. Моя пам'ять не погана, але якщо ви пропустили щось, то виправте мене в коментарях. Ось процедури.





Як приготувати charlotte з яблуками Інгредієнти
  • яйця 5
  • 250г вершкове масло
  • 3 ст. цукру
  • 2 ст.л. сметани
  • 3 склянки борошна
  • 1,5 кг яблук
  • 1 пакет ванільного цукру
  • 2 ч.л. порошку печива
  • 1 пакет лимонного желе
  • 2 пакети пудінг (ваніль і крем)
  • 100г кокосових стружок
  • Кориця


Підготовка
  1. Робимо тісто. Змішайте борошно з вершковим маслом, додайте сметану, жовтки (потрібно відокремити, білки підуть до крему), порошок печива, ванільний цукор. Змішайте ретельно до однорідної маси. Розділіть тісто на дві частини: 1/3 покласти в морозильну камеру, покласти залишилися 2/3 у вигляді випікання, накрити харчовою плівкою, а також покласти в холодильник для охолодження.



  2. Поки тісто холодно, варіть яблука. Звичайно, їх потрібно очистити і нарізати кубиками. Якщо ви занадто лежите до цього, ви можете натерти його на великому тертці. Додайте три столові ложки цукру, трохи кориці за смаком і варіть їх протягом 7-8 хвилин. Час додати лимонний желе. Тримайте яблука на плиті протягом декількох хвилин, щоб дати розтоплення желе. Тепер дайте яблука охолонути.



  3. Тісто у вигляді часу виходить з холодильника. Покладіть кокосові стружки зверху і покладіть форму в опалювальну духовку. Температура 200 градусів Цельсій, час 8 хвилин. Під час цього часу збити кальмари. Можна додати щіпку солі. Я згадав, що я пропустив його. Скло цукру. Кріплення потребують склянки цукру. В кінці додайте вміст як пудингових пачок до білків.



  4. Не пропустіть момент, коли потрібно вийти з форми духовки, щоб нічого не спали. Покладіть яблука і кальмари на неї. Якщо у вас є горіхи на руці, ви можете трохи подрібнити. Натріть його зверху морозильним тестом. Все готове до фінального етапу.



  5. Надішліть charlotte в духовку близько 45 хвилин і пам'ятайте, щоб зменшити температуру до 180 градусів Цельсій. Що це? Запашна діаграма готова. В той час як чай заварюється, він просто трохи охолоне.





Яблука не втратить зараз! Як приготувати charlotte в духовці Польська формула, ви вже знаєте. Ми всі редакційні співробітники. "Сайт" Ми хочемо, щоб вам було приємно! Поділіться рецептом з іншими і обов'язково напишіть про свої враження в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное