Як приготувати барани з згущеного молока

О, баранина цукерки! Гаряча самовар, чашки чашок і свінгерий Я хотів би отримати старий рекорд десь. Я уявляв все, і тепер хочу щось незвичайне, солодке. Тітка Валя варить смачну овець. Спочатку я не хочу поділитися секретом, а потім я шкода.





Моя дружина ретельно записана і врятувала все, розумний хлопчик. А коли вийшли вихідні, ми вирішили піти на кухню разом. У банку згущене молоко. Це секрет, до речі. Не в банці я маю на увазі, в згущені. Ми приготуємо, і редакційна колегія. "Сайт" Поділитися з вами. Ось як це зробити.





Барви в духовці Інгредієнти
  • 1 може згущеного молока
  • 3 яйця (2 шт в тісто, 1 шт для змащення)
  • 3.5 ст. борошна пшеничного борошна
  • 0,5 ч.л. соди
  • щіпка
  • мапи


Підготовка
  1. Залийте конденсовану в зручну ємність, збийте в неї дві яйця, додайте сіль і соду. Тепер повільно додайте просіяне борошно і постійно перемішайте. Змішайте м'яке тісто. Нудота: борошно може піти менше.



  2. Виріжте тестові смуги і прокочуйте в смужки. Склеїти кінці разом, щоб зробити рами. Не обов'язково зробити їх однаковим за розміром, головне, щоб отвір всередині був досить великим; добре промені в духовці добре пробухають.



  3. Покладіть овець на сковороду, перед тим як її необхідно покрити пергаментним листом і добре змащуємо. Змастити ягнята збитим яйцем і посипати маком. Інші інгредієнти можна використовувати замість маку. Вам подобається ваше серце.



  4. Надішліть в духовку на 10-15 хвилин. Температура 180 градусів Цельсій. Ви можете тримати їх довше, щоб зробити їх сухими, але не забудьте, що вони овець, не сушать. Після запікання, дайте їм охолонути протягом декількох хвилин.





Це рецепт! Приготувати. побутовий У двох рахунках: моя дружина замісила тісто, і я збирав овець, щоб говорити. Дуже цікаво. Ми не маємо самовару або старого грамофону. Я мав сидіти перед величезною плазмою і дивитися сучасну комедію. Що я можу сказати? Дуже дякую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное