Як приготувати гречку

Він так божевільний. Це гречана гречана в холодильнику на третій день, не хочеться її виглядати, і це патологія, щоб відкинути її. Подумав про те, що робити, а потім вийшов сир. Я запитую дружину, ви збираєтеся зробити щось з цієї гречки? Якщо ні, я збираю себе. Коли я бачив, що я перемішував гречку з сиром, перекручував пальцем в храмі.

30558379



Я зізнався, що я був невірним. Але коли гречана була виведена з духовки, і моя дружина і я взяв зразок, зрозумів, що я не втратив. Другий раз зробив все з почуттям і розташуванням, я знав, скільки гречки потрібно і все інше. Результат перевищив очікування. Вся редакційна колегія "Сайт" У мене була моя гречана, і тепер я буду поділитися з вами! Дуже просто.





Касеро гречана Склад
  • 300г сир
  • 0,5 склянки крупи
  • 200г сушений
  • 2 ст. меду
  • 1 яйце
  • 1 ч.л. рослинної олії


Підготовка
  1. Я хотів би пройти через крок. Заварити склянку води в сковороді, додати масло і залити гречку. Коли він відварює, видаліть піну, поверніть вогонь вниз, накрийте кришкою і дайте її варити до готовності.



  2. Під час заварювання гречки готують сушені абрикоси. Слід промити, потім залити окропом на 10 хвилин, відкинути на кооп. Дивид сушених абрикосів на дві частини: одна частина зрізається соломкою, інший обмацаний блендером до стану грейлі. Змішайте дві частини знову.



  3. Візьміть сир, мед і яйце, змішайте разом з однорідною масою. Тепер додайте готову гречку і ретельно перемішайте. Поставте у форму для випікання половинки гречки з сиром, вирівняйте рівний шар сушених абрикосів. Поставте решту гречки зверху.



  4. Форма з гречкою повинна бути щільно покрита фольгою. Поставте майбутні запіканки в духовці, нагріті до температури 170 градусів за 25 хвилин. Вимкніть фольгу 10 хвилин до готовності. Боже!





Це цікаво. Дієта гречки З сиром, висушеним абрикосом і медом у себе є дивовижне поєднання, я не думаю, що це буде смачним. Ми їдемо в одному сидячому стані, ледь прогулялися пізніше, тому повністю. Написати коментарю про ваші враження та поділитися рецептом з іншими. Нехай вони намагаються приготувати незвичайну гречку з медом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное