Чому варто сподіватися на краще

«Якщо чоловік любить жінку, він буде любити своїх дітей», – каже багато фахівців з відносин. Але в реальності людина тільки рідко здатний сприймати іноземну дитину, як власне, навіть якщо її мама любить його дуже багато.

І сьогодні видання. "Сайт" Він пропонує говорити про те, що жінка з дитиною повинна обов'язково шукати чоловіка, який буде розглянути її дитину рідною. І чи є вони надія Що робити з реальністю?





Вже вдруге одружився, вже має 5-річну дитину від попередніх відносин. У цей час ще два народилися. Мій чоловік був спочатку класний з старшим чоловіком. Не те, що він повністю небайдужий, але досить небайдужий, говорить Оксана.





«Для своєї частини я думав, що батькові не пробулось. Потрібно породжувати свою дитину, і людина обов'язково змінить своє ставлення до дітей. Але після народження першої, а потім другої дитини ситуація не змінилася. й

«Ні, з молодшим чоловіком прекрасно себе почуває, що робитиме все для них, просто батько моделі. Але чим старше часто зламається. Син не дуже уважний, іноді втрачає речі (за останні 3 місяці, 3 пари взуття втрачені), не очищає після себе (хоча навчити його мити посудом і складати особисті речі), не вчиться (ми також працюємо над цим, і останнім часом все краще стає).





«Жито думав, що 11-річна дитина повинна навіть мити підлоги будинку, нехай самостійно очищати.» Він пікує на землі. Недавній скандал потрійний через те, що його син не поділився шоколадним баром з ним, гістеричною вечіркою.

«Нехай, як тільки чоловік повернувся з роботи, син стрибає і починає мух. Він шукає, де чистити і що робити так, щоб його stepfather не гнів. Дитина буде щасливою, але не досягне успіху. й





«Для того, як ми живемо в будинку, ми повинні адаптуватися до нього. І сьогодні після іншої розмови він навіть сказав, що його син подразнює його і не хоче жити з ним під тим самим дахом. Ось ми йдемо. Я думав, що з народженням дітей все поліпшить, і тепер сім'я на межі розлучення. Незважаючи на те, що є три діти в руках, скаржаться Оксана.

, Україна



«Я часто чую казку «дихати жінку», коли мова йде про дітей, що людина отримує жінку, яка любить.» Від досвіду я можу побачити, що любов до жінки не автоматично лікує симпатію для своєї дитини. І велика більшість чоловіків не радять, що кохана має «вух» від попередніх відносин. сімейний психолог Емілія Гонхарова.





«У мене є будь-яка несправність чоловіка, що не схожа на всіх? Навіть рідна дитина любиться для конкретних особистісних рис. Якщо батько не схожий на людину, то не існує спеціального вкладення. Чому, після люблення жінки, він любить дитину? Чи є у дитини такі ж якості, як матері? Звісно не.

«Добрі відносини можна спробувати. Для цього необхідно мати бажання об'єднатися в сім'ї, бажання домовитися і повагу кожного іншого комфорту. У цьому випадку людина повинна бути більш пацієнтом, і дитина повинна бути незалежною. Щоб надіяти, що раптом все буде нав'язливим.





«Це болючість для матері, щоб почути це, але її дитина не повинна бути допущена в душу нічого. Вони дивляться на нього, оцінюють його, як привітний він, який його персонаж, як можна заспокоїти його. Якщо вони можуть любити цю людину. Ймовірно не. Це його право. й

«Це не тільки мама, яка повинна бути коханою, але і її малюка. Є подвійне навантаження на себе жінки. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але інші люди оцінюють ситуацію, без праці. Але якщо ви піднімете дитину з гідністю, то він обов'язково зможе побудувати відносини з нормальними людьми, знайти спільну мову, експерт укладеного.





Людина так влаштувала, що в важкому стані він все ще вірить в кращу. Але іноді віра стає сліпою, навіть наївною. Кожна жінка вважає, що буде принцеса, яка буде любити її і дитину.

Так, це може статися, але такі випадки є рідкісними, і чоловіки, які здатні любити дитину. Є ті, хто, хоча вони не будуть любити, візьмуть на деякі турботи, не залишають байдужими. Але якщо дорослий спочатку байдужий, то не варто сподіватися, що раптом все стане різним. Схожі бездіяльність Він зробить жінку і її дітей гірше.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное